Ty budeš voliť Oľano, tak nepodsúvaj otázku, aby ti niekto povedal,koho máš voliť.
Voľ Uhríka.
Figeľ ako dobrý Fízeľ vieš, ŽE TVOJ PSYCHOIDOL
SA NECHCE
DAŤ
OČKOVAŤ
A SPOCHYBNIL
ASTRA ZENECU.
Máš senilitu?
Alzheimera?
Ako to, že o svojom miláčikovi toto nevieš???
Vieš, že neotrčil kopytá preto, že ho liečili Isoprinosinom? Liekom s obsahom Ivermectinu???
https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/…
Vyrábať budú aj Nemci.
Otázne je, koľko bude vakcína stáť a ČI NEBUDE OBOHATENÁ MRNA.
PRETO CHCEME ČISTO ORIGINÁL.
My chceme Sputnik. Najkvalitnejšiu vakcínu.
Nemci cestujú do Ruska, nechávajú sa zaočkovať.
My si celá rodina dáme pichnúť Sputnik. Taká šanca sa nezahadzuje.
Neviem kde to zaznelo, že SPUTNIK je už predaný!
Navyše Krajči a Matovič sú zarezaní.
Budúci MZ totálne lojálny vláde, špeciálne Naďovi spraví čo?
Odváži sa vyvolať hybridnou zbraňou novú vládnu krízu?
Silná osobnosť to nebude, pretože byť lojálny Naďovi, k tejto vláde, ho jasne stigmatizuje.
Nie, nebude mať vytetované číslo...
Tak, ako sú rozpoznateľní Oľaňáci, bude aj on...ovca....
Veď pracoval a ešte sa aj preslávil!
V anglicky hovoriacich krajinách sa názov jeho vodky prekladá ako INCEST.
REHOTALI sa z neho!
Nuž, nie je prekvapujúce, že zakotvil v Olajne, kde je NÍZKE IQ spoločnou črtou každého člena..
Figeľ, ty kríženec Matoviča a falošnej líšky!
Teraz si nám prezradil, že politici nepracujú?
Alebo ako tvoj miláčik, pracujú len pre seba?
Ak uvedieš že Fico politikárčil - áno, je to jeho zamestnanie. Je to PÁN politik.
Pre národ urobil veľa. Žilo sa nám všetkým dobre.
Matovič: politika je jeho zamestnanie. Povedz, ako pracuje, tento náš draho platený zamestnanec, keď ho podľa prieskumu NENAVIDÍ VIAC AKO 80 PERCENT SLOVÁKOV???
https://www.hlavnespravy.sk/skandalozny-doku…
Jedná online konferencia sa uskutočnila.
Za Slovensko hlasovali VÚC.
DROBA HLASOVAL ZA MIGRANTOV.
09:15
+++++++++++
U mňa sa zdiskreditovali každý, kto je členom Oľano. Ak sa takí ľudia vôbec ešte zdiskreditovať dajú.
A voliči Oľano?
Ak sa pozrieme na poslancov Oľano vo vláde,
na ich kvality a mentálnu výbavu, vidíme ako v zrkadle voličov Matoviča.
Mottom tohto hnutia by malo byť:
PRÁZDNE SUDY NAJVIAC DUNIA.
A pozor ešte na toto:
Odporúčame