Jediná strana, ktorá sa SKUTOČNE NIKDY nestane chovnou stanicou kolaborantov a zradcov je Uhrikova strana REPUBLIKA.
Jediná strana, ktorá sa SKUTOČNE NIKDY nestane chovnou stanicou kolaborantov a zradcov je Uhrikova strana REPUBLIKA.
Jednička+++++
Človeka, Slovana bolí srdce z týchto núl.
Sú to vlastizradcovia.
A Slováci sú tak hlúpi, že budú voliť týchto degešov znovu.
Zamlakou: VŠETCI TÍ SMR.ADI PODALI DEMISIU LEN AKOŽE!
KEĎ MATOVIČ PODÁ DEMISIU, MARIONETA ICH VŠETKÝCH VYMENUJE NASPÄŤ DO FUNKCIÍ.
ANI SA TYM NETAJA!
A podpora Cichanovskej, uznanie Quaida, no kanálmi by mal chodiť.
Už budeme musieť rozširovať priemer kanálov, bude tam tlačenica, celá terajšia vláda.
Takto sa diplomacia nerobí, tento ratlík robí len poskoka. To je jeho "kariéra".
A on je našou hanbou, hanbou Slovenska.
A žiaľ, nie je to ojedinelý úkaz.
Len pripomínam, že Tchorčok má krvavé paprče.
Bol ako vyslanec pri NATO keď bombardovali Srbsko!
Malinová, pozriem si to video, zatiaľ len toľko, že diskusia s tými podpriemerný mi trollmi nemá význam.
Veď nedali ani jeden jediný pádny argument k blogu.
PS: oplatí sa vypočuť si dnešnú Infovojnu a prečítať si Chmelára:
http://casopisargument.cz/?p=34978
Len Chmelár zabúda, resp. ignoruje fakt, že my nemáme prezidenta ktorý má gule ako Taliani.
My máme dutú marionetu, ktorá sa živila cicaním sorošovskej mimovládky.
Malinová, pozriem si to video, zatiaľ len toľko, že diskusia s tými podpriemerný mi trollmi nemá význam.
Veď nedali ani jeden jediný pádny argument k blogu.
PS: oplatí sa vypočuť si dnešnú Infovojnu a prečítať si Chmelára:
http://casopisargument.cz/?p=34978
Len Chmelár zabúda, resp. ignoruje fakt, že my nemáme prezidenta ktorý má gule ako Taliani.
My máme dutú marionetu, ktorá sa živila cicaním sorošovskej mimovládky.
To je úpadok...
Až boli človeka srdce
http://casopisargument.cz/?p=34978
Názor Eduarda Chmelára.
Bola by to cesta z pekla.
Lenže my nemáme talianskeho prezidenta, ktorý má gule a ktorému záleží na vlastnom štáte.
Viem, čo môžme čakať od americkej bábky, slepo poslušnej a oddanej usáckej ambasáde.
Na toto zabúda Eduard Chmelár.
http://casopisargument.cz/?p=34978
Vízia fajn, len my nemáme talianskeho prezidenta, ktorý má gule, ktorému záleží na vlastnom štáte!
Veľmi zaujímavý článok.
+++++++++++++
Netajím sa obdivom k Putinovi, je to politik veľkého formátu.
My tu máme americkú bábku, ktorá sa vyzná v presúvaní smetísk z mesta do mesta. Marketingovú, poslušnú, slepo lokálnu voči svojim stvoriteľom.
Nulu odetú do pekných šiat, ktoré jej ladia s rúškom.
Názor Eduarda Chmelára:
Skvelý článok.
Autorovi aj diskutujúcim ponúkam do pozornosti názor Eduarda Chmelára:
http://casopisargument.cz/?p=34978
Súhlasím s jeho názorom. Len zabudol, že my tu nemáme talianskeho prezidenta, ktorý má gule a ktorému leží na srdci vlastný štát.
My tu máme dutú marionetu vždy pekne oblečenú v šatách ladiacich s rúškom.
Ktorá kope za úplne niekoho iného a už sa nevie dočkať, kedy príde JEJ čas.
Kedy JU zaujímalo Slovensko?
Ona má ZAUJMY SO SLOVENSKOM.
A to je riadny rozdiel!
http://casopisargument.cz/?p=34978
Názor Eduarda Chmelára.
http://casopisargument.cz/?p=34978
Názor Eduarda Chmelára.
Samozrejme, vakcína už mohla byť v pohode v obehu.
50 štátov veselo očkuje, zaočkovaný je cca 1,1 miliónov ľudí.
V Rusku 7 miliónov.
V pohode, bez škandalóznych úmrtí, ktoré by Rusi museli zametať pod koberec.
Vypočujte si dnešnú Infovojnu. Statočná lekárka, ktorá stále ordinuje. Rarita.
Najviac ma zaujal jej názor na očkovanie.
Neodporúča očkovanie MRNA vakcínami, zdôvodňuje prečo.
Nechystá sa preto ani očkovanie podstúpiť, ani pri ňom vypomáhať. Dôvod? Výhrady svedomia.
Blog vcelku ok, ale mne skôr imponuje Chmelár.
Názor Eduarda Chmelára:
Odporúčame