Žaluďov miluje p-rezidentka a US AMBASÁDA
Antioblb, čo znamená DOČASNE POZASTAVIŤ účasť SaS v koalícii?
To nie je definitívny odchod.
Za ľudí je neštardatná strana. Jej vznik a o účasť vo vláde má záujem us ambasáda
Slovensko riadi us ambasáda a už dávno máme len ratlíkov.
Prečítajte si právny výklad, čo všetko sa môže stať a akú hru hrá p-rezidentka.
Médiá už pretláčajú PS a prezidentka len na to čaká.
Ty sa už daj konečne vypchať s tým vešaním.
Vypočuj si Infovojnu zo stredy, čítaj a vzdelávajú sa v tom, čomu zjavne nerozumieš!
Čo si nevieš ani rozkliknúť linky od Archibalda, Malinovej a X iných príspevkov?
AK MÁŠ NA HUBE RÚŠKO, ako sa môžeš nakaziť? Teraz vláčiš ZOBÁK, tak si v bezpečí!
Ako si dovoľuješ pochybovať o tom, čo blázni-pardon páni z vlády povedali?
A mazaj na vakcínu slobody!!!
V tomto máš pravdu, Blahu urazil Oberratlík EÚ Pellegrini.
Po skúsenostiach s touto vládou by volič nielenže nemal voliť nikoho z tejto koalície, ale ani Hlas a tobôž nie fašistov z PS SPOLU.
Kríza ukázala pravú tvár koaličných strán, ale aj špinavú hru p-rezidentky.
Neviem, prečo sa ľudia boja voliť menšie zlo.
Treba voliť čo najširšie spektrum strán.
Sklamanie z Matoviča, Hegera, Krajčiho, Naďa, Mikulca, Mičovskeho, Sulíka, KORČOKA, Krajniaka, Doležala, Hollého aj celej strany Za ľudí, by malo byť mementom.
Verte, že Uhríkova strana REPUBLIKA a SMER by krízu zvládali oveľa kompetentnejšie. Majú Kamenického, Takáča, Richtera. Tí by dokázali vypracovať lepší plán obnovy.
Nedôverujem tejto vláde, narobila tu iba bordel.
Garfield, myslíš, že Irenka už bola u kaderníka, chystá bilbord a oslavu?
To je ale karierista tento Gröhling..
Už chápem, prečo chce rušiť maturity..
Aby sa tu naši migranti necítili menejcenní?
Kde bola p-rezidentka, keď zúfalí ľudia mučení neustálym špajchľovaním a núdzovým stavom bojovali petíciou o IVERMECTIN?
Kde je teraz, keď sa tu ŠUKL hrajká s vakcínou SPUTNIK? KOĽKO ľudí je v nemocnici kvôli tomu, že ich NEMÁ KTO liečiť?
ŽE JE NEDOSTATOK IVERMECTINU?
KDE BOLA a KDE JE madam p-rezidentka?
Asi bola na prechádzke s istou veľvyslankyňou, prípadne sa venovala milencovi, alebo bola u krajčírky? Vyrábala propagandistické foto na bilbord? Vakcína je sloboda?
V Žiline je županka Jurinová, príbuzná Plg. Matoviča.
Či koho myslíš?
Škľabiť sa na bilborde "VAKCÍNA JE SLOBODA",to je také liečivé!
Jarčuška lieči kyslíkom, prípadne Remdesivirom, Čaputová OXYMETRAMI, Matovič TESTAMI a núdzovým stavom.
A Slováci kapú, taká drzosť
Človeka bolí srdce a celá duša, keď vidí, ako táto vláda, jej "poradcovia" a MARIONETA ničia tento štát!
Už zabudla, ako vyzývala, že Slovensko by malo byť krajinou, kde sa ľudia nebudú báť umierať?
Sa jej splnil sen!
Nebojuje o liečbu, ani o bezpečný SPUTNIK.
Celý život sa nedotkla poriadnej roboty, len cicala štát cez mimovládky, opovrhovala Slovákmi!
Nech ide dobrovoľníčiť.
Čo keby liečili OXYMETRAMI?
Že sa nehanbí táto dutá marioneta niekoho prosiť o pomoc!
Nech PROSÍ O LIEČBU, ktorú tu zhanobujú ŠUKL, EMA AJ IMBECILI AKO JARČUŠKA, SABAKA A ĎALŠÍ!!!!
Na Rusko kydá nielen Tchorčok, ale aj Valášek, Naď a Fiona! Neverím celkom ani Kmecovi.
V podstate máme vo vláde celú stranu Žaluďov, ktorí sú milovníci USA a NATO.
Slováci, skutočne voľte s rozumom a nikoho, kto je teraz v koalícii. POZOR, nevoľte PS SPOLU.
Toto už nie je sranda.
Alebo duté sudy najviac dunia.
Ak ho usácka bábka znovu nevymenuje..
Všetci, čo podali demisiu, chcú ísť opäť do vlády, keď Matovič odstúpi.
Ibaže by mal tento hnusný tchor už vylízanú funkciu v štruktúrach fašistickej EÚ alebo pri NATO.
Odporúčame