Krčméry už podal trestné oznámenie.
Na INFOVOJNU.
Vypočuj si z archívu, hosťom bola pani Michalíková, pôsobila v Afrike.
Krčméry už podal trestné oznámenie.
Na INFOVOJNU.
Vypočuj si z archívu, hosťom bola pani Michalíková, pôsobila v Afrike.
12:57 Karel, vďaka za príspevok
Je veľmi pravdivý a výstražný, hlavne, keď u nás aktuálne hrozí prevzatie vlády PROGRESÍVNOU LÚZOU.
Heger je aj medzinárodne známy!
Vývozca alkoholu!
V anglicky hovoriacich krajinách sa z neho rehocú.
Vyviezol vodku s názvom INCEST.
(Nazval ju dvojitý, resp. dvojkríž. U nich to má iný význam. Oľajňák, slniečkový babtista).
Idiotov klon, bude v IGNORE.
SI OUT!
ŠKRIEKAJ ĎALEJ, TY ZBYTOČNÝ TROLL.
U MŇA SI PRÁVE SKONČIL.
13:05 +++++++++++
Ak nám v budúcnosti udelí Rusko štatút utečenca, tak idem.
Alebo do Bieloruska.
Už dlho váham, tu už ide o holý život.
Už chcú očkovať aj DETI.
Criticus, počul si, že v ľudnatých krajinách LIEČIA?
Kto potrebuje, má balík záchrany. Lieky, Ivermectin, vitamíny!
TU?
DONEKONEČNA ŠPAJCHĽU DO NOSA.
VŠADE, KDE HROMADNE TESTUJÚ, JE ÚMRTNOSŤ VELMI VYSOKÁ!
Máš pravdu Natural.
Len dodám, že poškodených/mŕtvych obetí po vakcinácii bude pribúdať.
A KOVID sa DÁ LIEČIŤ!!!
V Bielorusku špičkové zdravotníctvo, VŠETKO zadarmo, každá škola bazén, školský zdravotný personál.
Ceny porovnateľné ± ako v Poľsku.
Jedno dieťa so zriedkavou genetckou chorobou dostáva infúzie. Jedná v cene 1000+ dolárov. Interval 12+ ročne.
Všetko ZADARMO.
ZDROJ: ria.ru ЛЕНТА НОВОСТЕЙ.
13:22 Anti
Paradoxne ho chválim.
Čím menej harabúrd zvaných "západné vakcíny" dovezú, tým menej poškodených/mŕtvych obetí!
Kovid sa dá LIEČIŤ.
13:24 Criticus
Ani ten Kotleba nie je taký fašista ako títo.
Má snáď Kotleba krv 9000+ životov na rukách?
Zlodejiny? Ničenie životov?
Nie som volič ĽSNS, ale neurážaj ich porovnávaním s touto bandou!
Vývozca alkoholu Heger, z ktorého sa rehocú lebo v angličtine názov vodky znamena INCEST.
13:20 BILAGBILAG;
Blokujem ťa, feťák a platený troll
s inteligenciou s deficitom aj porovnaní s hojdacím koníkom.
Sami sa dehonestujete tým, akí ste mentálne poddimenzovaní! A nadávate zato ostatným.
Aké vznešené a na úrovni.
Zvratky matovičovskē.
Lenže Fiona s Brinkovou majú iné plány.
Ak sa podieľajú predajné štetky na lynči Matoviča, už mu niet pomoci.
Niežeby si to nezaslúžil. Teraz však NIE.
Nech cvaknú zubiská naprázdno SAS,HLAS,PS.
VŠÍMAJTE SI, ako sa o tejto kríze vyjadrujú analytici. Tony Belohorský v blogu píše, že zostava PS+SAS+HLAS by zrejme nevadila ani Chmelárovi, J.Baránkovi.
Blokujem feťák a plateného trolla s inteligenciou s deficitom aj porovnaní s hojdacím koníkom.
Sami sa dehonestujete tým, akí ste poddimenzovaní! A nadávate zato ostatným.
Aké vznešené a na úrovni.
Zvratky matovičovskē.
Súhlasím Antabus.
Čakám na Sputnik.
A odmietam PS+SAS+HLAS!
Paradoxne som ANTIMATOVIČOVEC
Tu je link na reláciu,v ktorej lekár, špecialista, žijúci v Nemecku poodhalí zákulisie KTO/ČO sú farmafirmy, lobby, ale aj názor na Ivermectin, očkovanie. Kto určuje, akým liekom budeme liečiť? Liek môže byť výborný, ale...
Dnes snáď nikto neverí ŠUKL a EMA
Zaujímavý rozhovor s patológom.
Názor na EMA a ŠÚKL si urobte sami!
Lichotivý nebude! Predĺžená ruka farmafiriem!!!
Odporúčame