Prínos očkovania vidím v tom, že ak sa dá zaočkovať jjhc, po čase vypadne z blogu.
Prínos očkovania vidím v tom, že ak sa dá zaočkovať jjhc, po čase vypadne z blogu.
Mňa zaujíma, či je vaxer Stanko očkovaný.
Ak áno, je šanca, že vypadne z blogu na dlhšie, možno navždy.
Rozhodne čoskoro.
V tomto vidím prínos očkovania!
Súhlasím, vakcina zabíja.Vypočuj si Infovojnu
zo štvrtka ty expert.
Znie to fajn, Stanko.
Smelo do toho.
Ukazuje sa, že účinnosť vakcíny je cca 3 mesiace.
To vaxerov nezaujíma, ani to, čo vakcina spôsobí v organizme v časovom horizonte.
Kovid sa DÁ LIEČIŤ. Následky očkovania budú závažnejšie, ako postkovid. Tie budú nevyliečiteľné.
Toto nechápe nik so zdravým rozumom.
Teraz videli, koho zvolili.
Môžme dúfať, že sa poučili.
Verím, že SaS dostane najviac 5 percent a Smespodina neprelezie 5. Žaludi sa prilepia k iným stranám, to by tiež mohlo znížiť počet hlasov.
Tiež som ZA, aby sa konzervatívne proslovenskē strany zjednotili. Žiaľ, najprv EGO až potom národ.
Celkom sa mi zhnusil Radačovský.
Nesmie byť jednofarebná vláda, preto treba docieliť, aby získala opozícia čo najviac hlasov.
Republika a Smer by boli dobrá opozícia.
Prepáč, NinaR, bol to omyl!
Mrzí ma to. To Rado Becík (starosta)
je z Dobrej voľby...
Sa mi to poplietlo.
Prepáč.
Neviem posúdiť, čo sa stane.
Môj názor poznáš, teraz držím prsty Matovičovi.
Ak bude vláda v zložení SaS+Hlas+PS, budú očkovať hlava-nehlava.
Dnes na FB zverejnila Saková kritiku vlády, že sme v očkovaní na chvoste.
Mimoriadne má teší, ako jej za to ľudia v príspevkoch vynadali.
Mnohí oznámili, že ich nebudú voliť
Paradoxne Smer má šancu získať hlasy za inú politiku v očkovaní a liečbe.
Pre Boha, to máš odkiaľ?
Fiona je nedočkavá?
Na toto sa už nedá pozerať.
Matovič konaj, vymenuje ministrov za tých, ktorí dali demisiu. Riskni to, je nádej, že nájdeš tichú podporu.
Ráno volala do Infovojny, prikladám link (vyššie)
NinaR: veľmi v to dúfam.
Bolo by to na prospech veci, lebo jednofarebná vláda nerobí dobrotu.
Tiež doma riešime, koho voliť a ako docieliť, aby "Top hitparáda" SaS+Hlas+PS mali čo najmenej hlasov.
Paradoxne OĽANO voliči budú plakať za-kvôli Matovičovi a získa hlasy navyše.
Takže pôjdeme voliť ľavicu, tieto dve strany.
Uhrík robí úžasnú prácu v EP. Smer naopak!
Čarnogurský sa vo výklade zhoduje s Juditou.
Tony, ja si nemyslím, že Baránek má sklon k progresivizmu. Pôvodne KDH, praktizujúci kresťan.
Chmelár je sólový hráč, má mocné ego.
Neviem posúdiť, či bude v budúcnosti kandidovať na prezidenta. Pre mňa osobne by mu sedel post ministra zahraničných veci, prípadne školstva, kde by ho bolo treba ako soľ.
Žiaľ, kvôli povahovým vlastnostiam a zásadám sa sám vymedzil.
Malinová spomenula G. Murína. Mne osobne ma Murín čo povedať a oslovuje ma.
Odporúčame