Smerácky zlodeji kazu o morálke.....to je ako vtip....hahaha
Smerácky zlodeji kazu o morálke.....to je ako vtip....hahaha
Kľudne nech Matovič odstúpi a premiér by sa mal stať sulik
Sú tu miliardy z Bruselu......a smerácky majdanisti a morálny obracaci idú rozpútať majdan....proste koryto je koryto
....fico buldog pôjde po krku pitbulovy matovicovy........ešte bude veselo ...hahaha
Zrušiť sudcom imunitu!!!!!!!!.....nebudú súdiť beztrestne!!!!!....ak sa im nepáči nech nerobia sudcov!!!!
...a kto v tom parlamente akože nie je plagiator?....teda teraz sa budú rok riešiť plagiatory a potraty....
Čo vlastne tá smerácka banda ešte nerozkradla?
....už len skutočnosť že Smerácky zlodeji sú out mi robí každý deň krajsi
..prepad 10% HDP....toto nedopadne dobre....ktovie koľko mesiacov by ešte štát vydržal ak by nezastal sekeru 12mld.
Česi si schválili sekeru 750 mld. CZK....teda cca 30 mld.Eur......a bezpochyby tá Česká ekonomika je výraze lepšia ako nasa
vďaka korone štátu výrazne sa zredukovali príjmy.....výdavky naopak rastu......proste nie sú peniaze na pravidelné dôchodky zdravotníctvo štátna správa ...atď......eura si nevytlacime takže sa len zadlzime.....len dúfajme že korona čím skôr skončí a západné ekonomiky sa naštartujú.....čím neskoršie to bude...tým do väčších sraciek padneme
No problém....nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ.....heslo dňa stále platí......smerácky zlodeji patria do basy
Čo dolina to potok čo slovanista to ko..t
Hahaha....ten ficiak je zasa vtipny
Hahaha....Detva nemá problém...ale veľké Košice sú..v ri ci
Gratulujem....dobrá práca....len tak dalej
Poľsko je celkovo iná liga.....tá krajina funguje a prospetuje
Odporúčame