Svet je zlý....a hlavne kam dorazí moslimská banda so svojím náboženstvom mieru
Svet je zlý....a hlavne kam dorazí moslimská banda so svojím náboženstvom mieru
RIP.....bohužiaľ táto hnusná choroba nie je vôbec ojedinelá.....poznám dvoch ľudí čo pomaly zomierali za ziva
Zákrok polície v tomto prípade bola jedna katastrofa .....na smiech
Nerád priznavam...ale regionálna minimálna mzda je spravodliva....ináč upratovačka v blave zdochne a upratovačka v Prešove si bude dobre zit
..a na čelo by mala ísť najvhodnejšia vláda akú Slovensko kedy malo na čele s kotletou svecom a harabinom
Tá koronakatastrofa je už tu....13.dochodky bohužiaľ a určite si štát nemôže dovoliť....a nechcem predpovedať viac zlých sprav
Kvietok mladší....hovado a zlodej do basy
...hahaha...svecovci a kotletovci a Ficovej a harabinovci ...plaču....no a ?
Ficiacka a dzbanovci...nič nové pod slnkom
Aký živnostník..taká suma.....každý živnostník sa snaží prežiť a preto špekuluje....nech sa teraz nikto necuduje
...pravda bude niekde medzi.....obchod ktorý chce byť zatvorený v nedeľu...nech je zatvorený......obchod ktorý chce byť otvorený v nedeľu...nech je otvoreny
...pravda bude niekde medzi.....obchod ktorý chce byť zatvorený v nedeľu...nech je zatvorený......obchod ktorý chce byť otvorený v nedeľu...nech je otvoreny
Hahaha...hlavne .vlastenec mafián Šuja z Detvy čo s kotletov chodí za ritou
......časom bude aj milión...no a čo?....každý je strojcom svojho stastia
..v čase krízy sa musí makať.....nonstop....či ?????
Prasce sú odstavené od koryta a preto kvicia a budú sa medzi sebou bit
Chvalabohu.....za pani prezidentku caputovu
Odporúčame