Iniciatíva Za slušné Slovensko zvoláva ďalšie pochody
Byť nespokojní, protestovať majú právo. No organizovať protivládne protesty za zvrhnuie vlády ? Akú slušnejšiu alternatívu na miesto nej nám ponúkajú ? Herec sľubuje, že " ona sa nejaká sa nájde", netreba sa báť. Jemu hocijaká vláda stačí, nám nie ! Chceme vedieť kto a ako nám bude vládnuť, čo sú to za ľudia! Mačku vo vreci, ako pri Kiskovi, z ktorého okrem politickej demagógie, vypadávajú už len jeho zatuchnutí kostlivci určite nechceme.Ani Sulíka, mafiána a zásadové bábkoherečky, ktorým vadí všetko iné, len kauzy vlastného šéfa nie. Sulíkov minister hosp.nerobil nič, len zoznam toho, čo by sa ešte dalo predať:Transpetrol, Cargo, letisko, teplárne a zdražieť (SPP). V podvodníkovej obývačke SaS "s mafiánom riešilo manipulované hlasovanie SNR pri voľbe gen. prokurátora SR !!! ( O čo, že by dnes Kočner nesedel ?).Vláda by nemala donekonečna ustupovať. Nikto tu nejakého Šeligu, Krámára, Stankeho nevolil, nemajú ŽIADNY mandát o nás takéto pofiderne individuá o nás a za nás rozhodovať!