Ono je to tak - každý boháč nejako prišiel k majetku a k peniazom : aj Rockefeler, aj Tkáč aj Kollár a aj Poor. Nie každý sa však o ne podelí a vybuduje svojmu mestu nový štadión. Ale na Slovensku je to tak, tu nie je " nikto prorokom". Na miesto vďaky a pamätnej tabule na mure štadióna si Poor aj za za svoju snahu povznieť trnavský futbal "vyslúžil " spochybňovanie a chodenie po súdoch. Len aby sa mohlo do niečoho pichať a politikárčiť a pozmetať nejaké predvolebné body. Iste to ďalších podnikateľov investovať do rozvoja rodného mesta nemotivuje.


