Však netankuj, netop a nesvieť. To poškodí Rusa najviac.
Však netankuj, netop a nesvieť. To poškodí Rusa najviac.
Rusobijci nás ženú do vojny. Božie mlyny (moderne karma) si každého nájdu.
Žiadne princípy nestoja nad ľudskými životmi. Popieranie reality má následky. Táto vojna nie je naša. Ukrovia v žiadnom prípade nebojujú za nás. Už dávno sa mohli mierovo dohodnúť.
Nonsens. Rusko nám potrebuje predávať suroviny a na tom zarábať a to bez nákladov na okupáciu.
OPEC bol založený preto, aby si štáty nekonkurovali a nepodliezali cenu. Vylúčenie z OPEC poškodí hlavne štáty, ktoré zostanú v OPEC. Rovnako ako sankcie, ktoré poškodia iba Absurdistan EÚ.
V neposlednom rade sa stane aj to, že aj USA bude naďalej kupovať ropu od toho zlého Ruska a EU zasa od USA, samozrejme už nie tú ruskú.
Že sa to nemôže stať?
V UK často zamrznú v zime penzisti, lebo nemajú na kúrenie a napriek tomu radšej podporuje UK niekoho iného. Žeby náš vzor?
Kým budú stáť Banderove sochy a kým bude legálne hajlovanie a hákové kríže, Ukrajina do EÚ nepatrí. Alebo potom zrušme aj u nás stíhanie za propagáciu nacizmu.
Keď štát zachraňoval banky, nepýtal sa z akých zdrojov. Keď treba pomôcť sociálne odkázaným vlastným občanom, ktorý platili dane ....
...keď si pred zápasom tradične kľakli ako gesto proti akejkoľvek diskriminácii....
Je tokvôli BLM -Black Lives Matter . Na čiernych záleží.
Už ste zabudli? Veď kľakajú bieli.
Na pripomenutie:
...„Tragédia v Odese principiálne zmenila priebeh vojny na východe Ukrajiny. Po Odese sa v Donecku a Luhansku uskutočnili referendá (o odtrhnutí od Ukrajiny) a prudko sa zvýšil počet dobrovoľníkov v povstaleckých oddieloch. V ostatných veľkých mestách na východe Ukrajiny proruské sily rýchlo porazili.
Však je práve proti dúhovým vlajkám. To ty podľa mena čo si si sám dal ....
Gyimesi je posloanec. Nemôže zabezpečovať prepojenie plynovodov ani nič stavať ani nič rozhodovať.
SAS som kedysi mal za rozumných.
Niektorí ľudia sa živia prácou a nemajú SUV.
...Západné sankcie uvalené na ruskú ekonomiku majú za cieľ odrezať krajinu od príjmov na financovanie vojny na Ukrajine, ale poškodzujú aj európsku ekonomiku....
Poškodzujú hlavne európsku ekonomiku. Bez normálnych cien energií ekonomika upadá.
Dohody už predsa boli:
1. Dohoda s Janukovičom
2. Minské dohody I
3. Minské dohody II
Bijú sa dvaja odroni. Pomôžeš komu? Kto prehráva?
Banderove sochy evidentne stoja. Nevidím dôvod im pomáhať, keď majú za idol masového vraha. Banderova teória z wiki:
....Moskali [tj. etničtí Rusové], Poláci a Židé, kteří jsou vůči nám nepřátelští, mají být zničeni v boji, zejména ti, kteří se staví proti režimu, pomocí deportací do jejich vlastních zemí, nebo vymýcení jejich inteligence, což se nesmí připustit do jakýchkoli vládních funkcí a celkově bránění jakémukoli vytváření této inteligence (např. přístup ke vzdělání atd.)... Židé mají být izolováni a odstraněni z vládních funkcí, aby se zabránilo sabotáži... Ti, kteří jsou považováni za nezbytné osoby, mohou pracovat pouze pod přísným dohledem, ale musí být odvoláni ze svých pozic za sebemenší pochybení... Židovská asimilace není možná!“
skutočnosť bola ďaleko horšia
A ty si nevidel? Keď nie, ľahko to na internete uvidíš. Sami sa blbci fotia.
A najväčšia sranda je tá, že USA ich naženú do náruče Číny, lebo nikto iný tu prakticky ako ich spojenec neostal. USA vybombardovali čínske veľvyslanectvo v Belehrade a Čína na to nikdy nezabudne. Nedávno to pripomenuli.
Odporúčame