Nevšimli ste si, že vetu "Jeden reaktor sa automaticky vypol." ste uviedli vy sám? Reaktor je terorista?
Viete, priateľu, automatické vypnutie reaktora, alebo aspoň zníženie výkonu, je zabudovaná ochrana pred preťažením, ktoré by mohlo viesť k veľmi nepríjemnej havárii. Správa o likvidácii rozvodne by nebola zaujímavá, treba k nej pridať jadrový reaktor. Píše sa o jedinom reaktore, tá atómka ich má zrejme viac. Je sranda, že znižovanie výkonu tepelných elektrární, ktorého sa to tiež týka, vás neinteresuje.

