Orbán mal už viackrát pravdu....možno sa ani teraz nemýli.Ak Rusko vyhrá vojnu, možno už nijaká Ukrajina nebude. Ak vojnu vyhrá Ukrajina tak ostane v svojich vlastných hraniciach-ale ako totálne zdevastovaná ,zničená ekonomicky vyčerpaná krajina.Rusko nikto nedonúti platiť reparácie...hoci by vojnu prehralo.Sankcie nefungujú a ani fungovať nebudú a inej cesty než donútiť Rusko vojensky niet....to by ale znamenalo vojensky napadnúť a dobiť Rusko...a tam NATO ani západ nepôjde-ani nemôže.To by propagandisticky nezvládlo.A stále platí,že Rusko má jadrové zbrane a kľúče od nich malý plešatý muž..a ten už je vo veku,že mu nebude robiť problém stlačiť gombík aby nemusel stráviť zvyšok života vo väzení.


