Rusi klamú. Na detskú nemocnicu v Kyjeve dopadla ich raketa. A zrejme úmyselne
To si nemyslím .Ale nedalo sa nevšimnúť mne, čo som tu už roky, ako sa tu rozplemenili nicky všemožných rusofóbnych fanatikov po tom, čo si niektoré denníky známe podporou liberalizmu spoplatnili diskusie a články. A nedá si nevšimnúť tiež jednu vec...že ich možno ani nebude toľko, ale každý z nich má xy nickov a stále nasadzujú nové a nové...čiže ide o trollov a štváčov, ktorý nemajú záujem diskutovať,ale rozbíjať diskusie.A ktorý neustále porušujú pravidlá diskusie....preto sú stále blkovaní a preto aj sú každý týždeň pod iným nickom.Len debilita ich príspevkov je furt rovnaká.