Moc ich tam teda nebolo. Ale rozumiem,prečo tam boli. Kroky vlády sú čoraz viac na hrane....a to som rozhodne nepatril medzi fandov tej minulej. Smerohlas sa kasal,že budú iní...ale nie sú. RTVS sa nemuselo rušiť...stačilo nastaviť jasné mantinely pre jej fungovanie.Aj k mimovládkam bolo treba zaujať iné stanovisko.Vláda ich hodila všetky do jedného vreca...pritom okrem škodlivých politických ,ktoré ničia férovú politickú súťaž je ich tam veľa užitočných, sú tam aj občianske združenia.Pritom je už spoločnosť totálne rozhádaná a nevieme ťahať za jeden povraz.Boli výzvy čosi zmeniť po atentáte na Fica,ale zas je to v starých koľajách.Celé zle.

