Nevydiera Budapešť, ale Kyjev. Budapešť iba synchrónne reaguje na ukrajinské vydieranie. Ukrajinci vôbec netaja, že zablokovanie Lukoilu má politické dôvody a že tak chcú vydierať Slovensko a Maďarsko. Ale nejak pozabudli, že sú plne závislí na pomoci od západu a že Maďarsko môže v reakcii na ich vydieranie tú pomoc pre UA zablokovať. Každá palica má dva konce...treba toto príslovie vytesať do mramoru zlatom a nechať im to inštalovať v UA parlamente...Ua politici totiž často zabúdajú na túto ľudovú múdrosť. Aj v tom zadku v ktorom momentálne sú by asi neboli, keby na túto ľudovú múdrosť dali.


