Ja zas mám takú skúsenosť, že politikom terajšej koalície v takýchto reláciách dávali nepríjemné otázky a grilovali ich ako sa dalo Ale to by asi ešte ustáli. Problém bol v tom, že im síce položili nepríjemnú otázku, ale nenechali ich odpovedať-v momente, kedy hrozilo, že sa obhája a začali argumentovať tak okamžite skákali do reči a posúvali rozhovor inam. A to jednoducho po čase prestane baviť. Na druhej strane vybraným politikom terajšej opozície zásadne nepríjemné otázky nedávali-drukovali si spolu ako dobrí známi -častokrát to dokonca hraničilo zo servilnosťou. A tak sa nikto nemôže čudovať, že si koaličníci teraz chodia vylievať srdce do alternatívnych médií, kde im im minimálne poskytnú priestor na to,aby sa mohli naozaj vyjadriť. Nuž a mainstreamu ostali len politici opozície-môžu si s nimi ďalej spolu drukovať a diškurovať-však nejakých politikov koalície na svoj diškurz vlastne nikdy ani nepotrebovali-potebovali ich iba ako fackovacích panákov.

