Z tých 6O milliard viac ako 20 ostáva v USA-doplnia si z toho v armáde to,čo už na Ukrajinu poslali.No z tých zvyšných necelých 40 miliárd pôjde čosi aj pre Izrael,pre humanitárnu pomoc Gaze a Haiti a pre Taiwan. Pre samotnú Ukrajinu ostane čosi menej než 30 miliárd-cca 10 miliárd musia z toho naliať do Ukrajiny na jej vlastný chod.Na zbrane im ostane cca 20 milárd-ale z tých si ešte USA chce ponechať cca 10 miliárd na logistiku-výcvik ukrajinských vojakov a podobné aktivity.NA zbrane pre Ukrajinu a pre muníciu ostane cca 10 miliárd. No a hneď ako snemovňa schváli návrh,Biden ho podpíše...tak americké zbrojovky tie zbrane....... začnú vyrábať.

