Ukrajina môže vyhrať konvenčnú vojnu proti Rusku len ak konvenčnými zbraňami totálne zničí a zdevastuje celé územie Ruska-nemá ako inak prinútiť Rusko podpísať mier za podmienok, ktoré si UA stanovilo a jhlavný cieľ UA je dostať späť aj Krym. Čiže na čele Ruska by mal stáť zodpovedný človek s morálnymi zásadami, ktorý napriek tomu, že Rusko bude zničené nepoužije proti UA jadrové zbrane a obetuje sám seba,aby zachránil svet pred jadrovou vojnou. Je na čele Ruska taký človek? Vravia,že je to nový Hitler-stelesnené zlo. Človek bez škrupúľ,pre ktorého nemá ľudský život nijakú cenu. Tak potom čo riešia zbrane pre UA? V tom lepšom prípade bude zničená UA,v tom horšom aj zvyšok sveta. Hlupáci tu odkazujú na WW2 a nejak im nedochádza,že sa odvtedy trošku zmenili pomery. V 40 rokoch min. storočia bola šanca za cenu obrovských obetí vojensky poraziť nacizmus a ďalej žiť.Dnes všetko zmenili jadrové zbrane-poraziť by ho vojensky šlo,ale len za cenu vlastného sebazničenia.

