Fú...Musk ma sakra prekvapil. Podivuhodne rozumný návrh. Treba si uvedomiť,že nie je podstatné,čo chcú v Kyjeve ani to,čo chcú v Moskve.Podstatné je ,čo potrebujú ľudia,ktorí žijú na dotknutých územiach-v Donecku,Luhansku a na Kryme. Ak chcú obe strany,aby sa definitívne vyriešil ich problém a bol tam dlhodobo mier,tak toto je to pravé,čo najviac korešponduje s ideálmi demokracie. Nech sa ľudia sami rozhodnú,kam chcú patriť. A nech si vyriešia svoje problémy-ako napríklad ten s vodou na Krym.Všetko je lepšie než vojna-o tej nukleárnej nehovoriac.

