Pugačovová opustila Rusko. Bez spiatočnej letenky
Vyjadrila svoj názor-a je to OK. Mala pred tým dobré vzťahy s Putinom, ale vojna to zmenila. Mnohí nesúhlasia s vojnou na Ukrajine. Bolo to šlapnutie vedľa-aj keby sa Rusom bolo podarilo hladko vyhrať dosiahnuť ciele. To, že sa im nedarí a Ukrajina sa úspešne bráni to všetko iba zhoršuje. Rusko nikdy nemalo intervenovať v Ukrajine- padli na úroveň USA, ktoré tiež silou presadzuje svoje záujmy bez ohľadu na obete. A to, že ide o Ukrajinu-bratský národ-to všetko stavia do ešte horšieho svetla. Tam by musel byť extra pádny dôvod, aby Rusko začalo vojnu-a taký dôvod nie je. K vojne nemožno pristupovať ľahkovážne-pretože pri nej umierajú tisíce nevinných. Vojna musí vždy byť len to najkrajnejšie a úplne nevyhnutné riešenie.