Hanba! Do neba volajúci cynizmus súdnictva
Kolúzna väzba svojím spôsobom má zabrániť obvinenému.aby neušiel,neovplyvňoval svedkov alebo nepokračoval v trstnej činnosti. Ale mala by byť aj v takýchto prípadoch-keď je vina jasná. Lebo než príde k nejakému odsúdeniu,tak prejdú roky-aj desaťročia.páchatelia si chodia po slobode a ich obete sú zmrzačené,finančné poškodené alebo aj pochované.Buď skrátťe súdne procesy,alebo takých ako Dědeček berte hneď do basy. Keď pri najzávažnejších činoch sa urobil špecializovaný súd,kde stačí, že padne rozsudok-najvyšší súd ho potvrdí a je hotovo,tak prečo pri tých ostatných je ten sprostý ping-pong po okresnom,krajskom-naspäť na okresný potom zas na krajský a furt dokola?Sami videli, že je to celé na h..o,tak museli urobť špeciálny súd,aby aspoń čosi dospelo k nejakému koncu. Tam pritom neide o obyčajných ľudí.Ten dostane trest,zrazí opätky a je.Tam ide o tých,čo majú peniaze a môžu si dovoliť robiť všetky možné aj nemožné kľučky a obštrukcie. A ak majú aj známych a vplyv-tak poteš pánboh.