Zatiaľ. Namiesto rýchlej akcie sa to zmenilo na vlečúci sa konflikt. Rozhodne to, pre koho hrá čas. Už ale teraz je jasné, že ciele,ktoré si dáva Kyjev sú nereálne. A dôvodom,prečo sú nereálne je, že Rusko má v rukách jadrové zbrane.A Ukrajina nie. Myslím, že konflikt skončí tým, že Ukrajina dosiahne menej než už mala a s čím sa nechcela zmieriť-teda niečo na spôsob minských dohôd ale s tvrdšími podmienkami voči Ukrajine..Teda v tom lepšom prípade.V tom horšom sa Ukrajina rozpadne. V hre je síce aj možný rozpad Ruska-Ukrajina aj západ v to dúfajú celou dušou,ale tam je tá pravdepodobnosť menšia než rozpad Ukrajiny. V každom prípade akonáhle Ukrajina odloží zbrane a sadni si za rokovací stôl tak prestáva pre západ existovať.Neprestane ale existovať pre západných veriteľov.

