.Furt je to čosi,čo pochopíš. Furt je to územie,ktoré patrilo ruskému impériu.Furt pre nich môžu byť hrozbou,pretože sú tak blízko.Môžme sa tam baviť o tom,či ten nárok je alebo nie je správny,morálny,vymožiteľný....Ale ako ospravedlniť alebo pochopiť,že americká armáda sa nalodí a ide vraždiť tisícky kilometrov od svojich hraníc do krajín,s ktorými ich historicky nič nespája,nemajú tam nijaké uplatniteľné nároky,tie krajiny nikdy USa neoohrozia svojím susedtvom a nie sú pre ne nijakou reálnou vojenskou hrozbou.Napriek tomu oni idú a zbombardujú ich do praveku.


