Píšeš to, ako keby my na Slovensku sme vyrábali nejaké slovenské autá-hoci sme automobilová veľmoc. Predtým v Rusku robili autá západné značky, teraz tam budú robiť čínske a možno indické. Kvalita tých predtým teda bola západná-po novom bude čínska a indická. Čínske autá sú porovnateľné s tými západnými-bohužiaľ už aj cenou. A ani tie indické nebudú na zahodenie- možno tam budú robiť aj Land Rovery-to je totiž značka, ktorá už Indom patrí. A keď si Čínania a Indovia pripíšu obrovské zisky z ruského trhu-a keď západné značky zas odpíšu obrovské straty kvôli jeho opusteniu, tak tých západných značiek, ktoré pohltia čínske a indické automobilky ešte pribudne. Rusom sa rozšíri sortiment a na západe nech si trieskajú hlavy o múr.

