Matovič si kopol do Sulíka. Čínsku hrozbu zamlčal
Matovič vyjadril obdiv Maďarsku, že dokázalo pritiahnuť na svoje územie investíciu v objeme 7,6 miliardy amerických dolárov, čo je v prepočte 7,4 miliardy eur. ....nech sa Igor pozrie,akú debilnú zahraničnú politiku robíme a potom nech si kladie otázky,prečo čínske investície mieria do Maďarska a nie na Slovensko. Doplácame na servilnú prozápadnú politiku. A to vôbec nespochybňujem západ a spoluprácu s ním. Nič nie je iba biele a lebo čierne. Orbán už veľakrát dokázal, že analyzuje situáciu lepšie než tí,kto ho kritizujú. Ukázal to napríklad aj pri migračnej kríze, kde ho na začiatku opľuvali...aby na konci robili to isté čo on.Samozrejme bez toho,aby uznali svoju chybu a aspoň sa mu ospravedlnili. Západ sa snaží vymedziť Čínu a dôvody,ktoré na to používa sú len hlúpe zámienky.Kto chce psa biť,palicu si nájde. Prečo by sme mali brať tieto klamstvá ako nedoknuteľné pravdy a škodiť si sami sebe?Prečo?