Kiež by si mal pravdu !
Kiež by si mal pravdu !
Zle.
Na Ficovej diagnóze sa ich zhodlo vyše 800
RuZZký raj je iba pre vyvolených.
Kolaborantov a ruZZkých anál nikov.
Ale za Agel sa už vyjadrila nejaká hovorkyňa§a, že sú ich.
Kúpili ich vraj vopred kvôli tomu, že sa ťažko zháňajú.
Vraj ich predaj - nebude pre nich problém.
Zrejme asi nevyhrali tí čo to " mali od začiatku " isté.
Prečo minister neoznámil víťazov a dôvody zrušenia tendra ?
He he he.
Transka a žalovať ??
Soc ka - a ktorý právnik by ti tú žalobu napísal ?
Či ty s kvalifikáciou VŠŽ to zmákneš sama ?
Melana je hlavne TRANSKA.
No a s kvalifikáciou VŠŽ - má " patent " na Fšecko.
A to tu už niGdo nič negarantuje.
Ako k tomu príde taký Agel ??
Dnes som videl karikatúru, kde bolo.
Zlá sprava.
Robiť sa bude vraj až do smrti.
Lepšia.
Pri našom zdravotníctve to zase veľa rokov nebude.
Keby sa ten Slovák nechoval ako rožný statok - nik by si ho nevšimol.
Ficina opäť neprekvapil.
A pointa je v čom ?
To ju mal ten zbytok cca 35 miliónov Ukrajincov poslúchať ?
Mne je šumák čo a komu smerohlas skonfiškoval...
RuZZká onuca neuverí - kým jej to nepovie Fico.
To bude nejaký HOAX.
Však polo deb ilovia tu žijú v presvedčení, že RuZZko má lepši ekonomiku
a tým aj životnú úroveň - ako Dojčland.
Ďakujem za pochvalu.
Som rád, že aspoň takto urobím " dobre " nejakému od padu.
Ďalší čo má potrebu sa porozprávať so svojím zrkadlom o 17:45.
Myslíš tú TROJ dňovú špecialnú operáciu
ktorá trvá 1 264 dní ??
Chápem, liečiky ti nezaberajú, nepomôžem ti.
To je uhol pohľadu.
Ja sa iba zabávam na " super úspešných génioch a kolaborantoch ".
Samozrejme.
Stihol to z basy, kde ho špinavá boľševická pakáž zatvorila ako protispoločenský živel.
Odporúčame