Ako často za deň - máš túto potrebu ako o 17:44
porozprávať sa pred tvojím zrkadlom ?
Ako často za deň - máš túto potrebu ako o 17:44
porozprávať sa pred tvojím zrkadlom ?
Samozrejme mňa hneď ako otca boľševici zatvorili do basy urobili šéfom OV KSS Čadca .
Táto debata je skvelá.
Vy tu pí dementi sa tu doslova predhanáte - Gdo z vás napíše väčšiu ujovinu.
Si dobrý - pokračuj.
Mužík ja som vo svojom veku FIT za dvoch.
Lebo si ešte dovolím bez problémov lietať mimo SR.
Ozaj ty si kedy naposledy letel ?
Zrejme ale iba po záverečnej zo schodov nejakej IV. csk.
Takže prejdú na kaviár ?
Pri priemere platov 750 E a dôchodkov 250 E s našimi cenami
budú žuť AŽ 1 x mesačne ?
Tak sú skromní a odolní ??
Niečo mi ušlo ???
Oni si niečo chcú začať s Čínou, alebo Indiou ?
Nacecaný ?
Ja nepestujem hobby vás štrbavcov a polode mentov.
Chľast to bola vždy záľuba soc iek a časti proletariátu.
No to by dopadlo - dať ho k tebe domov.
Opäť si ma zabavil.
Len tak ďalej.
Pokiaľ je spúšť a " mesačná " krajina to
fašistické - RuZZke oslobodzovanie -
ako potom vyzerá to čo dobyjú ?
He he he .
To je výstavný deb il o 16*:52.
Putin ešte začiatkom februára 2022 tvrdil že RuZZko
NIKDY Ukrajinu nenapadne.
A čo sa stalo 24. 2. 2022 ?
a to presne o 17:05
Vieme že ním si.
Nemusíš sa nám tu pripomínať ako o 17:00
Už si videl, alebo zažil - že by exkrement mal kamaráta ?
Jedine tak Pedra a spol.
Máš pravdu.
Odišlo ich už viac ako 10 miliónov.
A neuveríš - na ten hnusný Západ.
Dokonca Putinova manželka ex manželka odišla TRVALE žiť do Francúzska.
Tak sa jej fašistické RuZZko a vrah liliput HNUSILI !
Samozrejme.
Hlavne som sledoval svojho otca, ktorého boľševické svi ne
zatvorili i na DVA roky do basy ako protispoločenského živla.
Toto si ako dobre trafený - " trafil ".
RSDr. Kotian - už dostal.
800 000 E.
Skôr vytočí hlavu do záklonu - a otvorí ústa....
Aj na Turzovku posielali vysťahovalci peniaze svojím rodinám.
Tým ju rozvracali ?
JSD na čele s RSDr. Kotiankom " nafasovala " od Fica - 800 000 Eur.
Kým a ako budú použité ??
Tvoja druhá veta je správna.
Ficina, Konchita, 3,14ča z Kitsse - NIČIVO ?
Slovensku menšinu v Srbsku máte na háku ?
Však áno - tí vás voliť nebudú...
Už sa opakujem.
Netreba sa na konci pár slovíčiek podpisovať - ako o 15:59
Odporúčame