takto si to povedal o 16:09 odrazu v tvojom zrkadle ?
Dobre si mu to o 16:09 povedal !!
takto si to povedal o 16:09 odrazu v tvojom zrkadle ?
Dobre si mu to o 16:09 povedal !!
a aj matka....
Teba nazvať totálne sp ro stý by bola pre tebe POCHVALA.
Kvič u Gazpromu - že si NEUZATVORIL zmluvu na dodávku cez rúry na Ukrajine.
Na hákoch by mali byť oší pane ako ty a všetko kolaboranti podporujúci fašistické Kremeľské vraždenie.
Nacisti Wágnerovci - NIKOMU nevadili keď vraždili za Kremeľ ?
De bi lko.
Ako Ukranina zlikvidovala a akú stanicou ?
Ty deb il na Ntú - že si Gazprom neuzatvoril zmluvy na prepravu -
za to môže Ukrajina ?
Keď mne skonči na aute STK - koho mám kvôli tomu viniť ??
Nemusíš sa podpisovať, oší paná sa pozná podľa nicku o 15:56.
No a ako im chcú škodiť.
No tak, že im zničia možnosť obchodovať s plynom.
Ale všetkého do času.
Len aby sa nestalo že sa do vojny s fašistickým RuZZkom nezapojí aj samotný Azerbajdžan.
Jozofko - pokrvný potomok Tisa sa nezaprie.
RuZZke svi ne !!
Kto gramotný a normalný sa k tejto špinavej hávedi dokáže ešte hlásiť ?
Gde je Pedro ?
Veľmi mi tu chýba jeho - ďakujeme Robo.
Pedro - nástup !!
Platy v štátnej správe / myslím po úroveň okresov / - nie sú veľké.
Skôr by ju trebalo razantne zoštíhliť.
Alebo Soroš.
S ním sa už nepočíta ???
A Fico má Gde svoju stranícku knižku.
Uňho ti to nevadí ?
Vlastne môj omyl.
Fico síce zmenil stranícke tričko - ale líniu boľševikov razí ďalej !!
Preto ho aj ty miluješ.
Neveríš, ale niektoré veci sa musia zakazovať.
Napr,. predaj cigariet deťom, alkoholu.
jazdenie pod vplyvom - tam osveta nestačí.
Tak ako nestatní ani na komunistov.
Najviac - znamená konkretnú nemocnicu, kde ich najviac vozia.
Asi je to na teba príliš zložité.
No chyba určite nie je na mojej strane PC.
Cestujem hodne po ČR.
Čo vizuálne vnímam, tak ma Slovensku máme " mladšie " auta ako v ČR.
U nás je rarita vidieť Felíciu.
Tam sú ešte Favority bežné - a aj Š 105/120.
Asi 6 rokov som pozeral priamy prenos z Mordoru.
To mal Putin nejaké stretnutie s občanmi, ktorých obdarúval.
Auto, krava a podobné dary.
No ale asi na niekde stala chyba - a dostal sa tam NEPREVERENÝ občan.
No a nakoľko to bol priamy prenos a tí ľudia tam mohli dávať otázky Putinovi - dostal
sa určite OMYLOM k mikrofónu aj tento.
No a Putinovi dal otázku.
Načo by on dostal auto - keď vo väčšine RuZZka niet ciest pre ne.
Putin " onemel " potom sykol - etot pravakácia, zdvihol sa a bolo po prenose.
Zrejme ten odvážlivec " buduje " cesty v niektorom gulagu na Sibíri dodnes.
U nás je to podobne ?
To v akej zastrčenej osade žiješ.
Keď sa niekedy dostaneš do najbližšej dediny, alebo mesta pozri si parkoviská.
Pri terajšom vládnom zložení - sa ešte začnú stavať sochy Gottwalda a podobných boľševických špín.
Odporúčame