Syfilis je normálna choroba z povolania - u boľševikov.
Od čias Lenina.
Syfilis je normálna choroba z povolania - u boľševikov.
Od čias Lenina.
Msartuska001.
Za socíku - nenastúpenie na ZVS bol TRESTNÝ čin a automaticky basa.
No a po nej na hneď šup - vojnu.
S čím má tvoja negramotnosť problém ??
Včera mi deti ukázali super video.
Decko beží a hlavou narazí do spodnej hrany nejak=ho nákladného prívesu.
Bohovský pád s kotrmelcom.
Po tom ukázaný nápis .
PO 40 rokoch - následky .
No a video pokračovalo s vysmiatym mydličom Blahom
z nejakého RuZZkého obchodu.
Dokonalé....
Gde - predsa ako správny lovák u Šimčekovej.
Tebe vadí, že používam slova ministerky z Kitsse ?
Jozofko - napísal si že zaviedli komunizmus, preto som dal otázku KEDY a GDE.
No skús odpovedať.
Boľševík.
Prečo MUSIA ?
Však vo voľbách majú možnosť vyjadriť sa.
Ako postupne končí s výsledkami KSČM pri demokratických voľbách ??
Jozofko a to dovtedy ešte stále neskrachuje ?
Veď kapitalizmus čo IBA ja vnímam už asi 70 rokov
krachuje a s ním aj USA a dolár.
Nejakých 32 -35 rokov k tomu bolo ešte -
že iba pevné spojenectvo s bratskými národmi bude večne a socializmu na celom svete.
No a ako to dopadlo ?
Na ktorom hnojisku je to ZSSR a aj socializmus ?
Katastrofa.
Už ani pučistov - NET !
Museli povolať " vyhosteného ".
Ešte že ho TAJNE sledujú, ako to VEREJNE oznámil Šukaný colštok.
To sú v RK všetci tak tupí, či iba niektorí čo nevedia použiť tu na debate - IGNORE ??
++++++++++++++++++++++++++++++
Držiteľ auta nemusí mať ZŤP.
Myslím tým manželov.
No - predstaviť si sa už stihol, ešte niečo napísať.
Alebo - to je podpis a príspevok ti zmazali ?
K tomu podpísaniu.
Niekto na sebe celý život pracuje aby to niekam dotiahol.
Niekto je zamrznutý celý život a potom iba troluje a kvikoce nad úspechmi iných.
Česi zaviedli komunizmus ?
Aj nám prezradíš - KEDY a GDE ??
ďakujem.
Že si ty dnes nebol na senko v Setechove.
Pavel bol členom KSČM ??
Vy nízko gramotní vždy " zaperlíte ".
A Zemana si teda PREČO nespomenul ?
Čo bude s KSČM ?
Zmení názov a bude škodiť ďalej
To by mu Fico nedovolil.
Potrebuje tam mať podržtašku a hlupáka čo mu všetko podpíše.
++++++++++++++++++++++
Súhlas.
V normálnej krajine.
No ale Ficílie NIE JE normálna krajina, je to iba banánová republika.
Ak úspešnej TROJ dňovej ŠO - RuZZka nemáš nič ?
Stále je v tej zaostalej maštali zastavený čas ?
Lebo v civilizovanom svete už beží 1 264 deň.
Ste z nej boli - pos aní - všetci z terajšej vládnej mafie.
To bola iná kvalita - nie ako táto tepla handra čo ju nahradila.
Odporúčame