JDS - a RSDr. Kotian zrovna " nafasoval " 800 000 Eur.
JDS - a RSDr. Kotian zrovna " nafasoval " 800 000 Eur.
Najväčšie hyeny využívajúce fondy - mimovládna JDS.
800 000 Euráčikov nafasoval RSDr. Kotian.
Dnes má meniny veľko slovenská osobnosť - bývala pani prezidentka Čapútotvá.
Zuzana.
Prajeme jej iba všetko najlepšie.
Ako sa dá poznať- že Fico klame ?
Podľa pohybu pier.
Mužík o 09:58.
Nejako si zabudol dodať, že tam chodia i veľvyslanci Bieloruska, RuZZka a iných krajín.
Pačimu si vybral IBA tých čo sa ti HODIA ?
Či iných v manuále nemáš napísaných ??
Pozabudol som ešte na jednú vec.
U tých preukazov nie je rozhodujúci vek, teda nejedná sa iba o seniorov,
ale všetkých čo majú veľký zdravotný problém.
Bieda - spracovania.
Ľudia majú preukazy ZŤP a IBA NIEKTORÍ z nich majú AJ preukaz na parkovanie.
No a ta úľava je iba pre tých druhých.
Komu vadia a smrdia Západné hodnoty a demokracia -
ten nájde náhradu a " vôňu " v Putinovom zadku.
Soc ka .
Ty ich na tej Ibize určite - denno denne stretávaš - že ?
No ja by som predsa len počkal na výrok súdu.
Vy jednoduchší viete vždy a všetko vopred a potom dostanete preplesk po vašich tupých xichtoch.
Hej kapitulácia - pod fašistickom RuZZku zabezpečí Ukrajincom blahobyt.
PREČO nie je ten blahobyt už teraz vo fašistickom RuZZku ?
Ako je možné, že keď bol vyhostení sa tu opäť prechádza ?
Ostatné si pozri vyššie.
Súhlasím.
Fico toto vyhlásil.
Dovolím si to komentovať, ako to bolo.
....Štyri svetoví strany.
Vymenujem TRI
RuZZko.
Glupko - vidno že si zaostalý dem ent.
Takéto produkcie končia NAJ neskôr o POL noci.
A zajtra je pracovný deň.
Normalný ľudia idú do práce - aby bolo na odvody a teda aj na sociálky
sociek ako si ty.
He he he.
Si so troska -pokecal...
Zajtra začína nový týždeň - musí urýchlene hodiť nejakú " bombovku " jeho tupím oFcam.
Aj toto je problém niekoho.
Vláda by mala prijať zákon - kde bude každý ústavný činiteľ zastihnuteľný.
Napr. taký Fico muž roky nemôže preberať korešpodenciou od Polície a iných orgánov OČTK.
Tiež sa čudujem,. že si ešte na tom HNUSNOM Západe -
Gde Slovensko už chvála bohu patrí - nesk apal !!
Deb ile !
A to dávaš na vedomie až teraz ??
Keby som o tom vedel skôr, išli by sme tam aj my
zabaviť sa a podporiť organizátorov .
Do ČR našťastie nemáme tak ďaleko !!
Máš DVA roky staré info.
Odvtedy sa situácia zmenila.
RuZZko by muselo tie Moskviče vyrábať 200 rokov aby stíhali
" odškodniť " tých pokapaných.
Teraz už stačia aj uteráky..
Odporúčame