Však Putin moslimov má rád.
Aj ich korán rád bozkáva - podobne ako by rád Danko Žužu.
Však Putin moslimov má rád.
Aj ich korán rád bozkáva - podobne ako by rád Danko Žužu.
Tí " pokorokoví oslaoboditelia " - " kosia " všetko.
Ovce, kozy, spolubojovníka...
u normalného politika by to bolo automatické - dbať o rozvoj štátu.
No ale u boľševika - toto neexistuje.
Ktorý štát pod vedením boľševikov - napredoval ?
Ako k tomu prídu tí občania, ktorí nekúria plynom , alebo elektrikou ?
Však tie Eurofondy patria aj im.
Takže Fico okráda jednu skupinu ľudí na úkor druhej !
Ako skvelo si teda obišiel- keď si iba obyčajná soc ka.
Deb ile - o 15:51.
Pozri si mapy ČR a SR.
Kde a v akom stave je infraštruktúra.
Hej vám zaostalým . icinám - c , tá zaostaôlosť SR nevadí.
Vy nikde nechodíte tak nepotrebujete diaľnice, železnice, a ostatné veci
bežné v normalných štátoch v 21 storočí.
IQ - prerazenej žumpy = voliči Fica.
Boľševici - NIKDE na svete - kde vládli, štát neposunuli pred.
Takže opäť máš smolu.
Baviť sa nemôžeš..
Úspešné sú tie reprízy 3 dňovej ŠO - ktorá namiesto 3 dni trvá už asi 1 256.
Vypisuješ tu o 20 % územia.
No a čo z toho fašistické RuZZko má ?
Prepad o 40 rokov dozadu a čim ďalej - tým rýchlejšie bude upadať.
Holt - kultúra národa, je kultúra národa.
Tzv. RuZZká - jedinečnosť.
Jeho fyzické potreby a jeho chtíč - sú silnejšie
ako nejaké útoky.
Predsa kvôli tebe.
Aby si sa mohol opäť pri zmienke o bývalej
pani prezidentke opakovane - " urobiť ".
Ale ved každý gramotný chápe - že toto sa nedá zo dňa na deň zmeniť.
++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++ +++
ico sa chystá do Číny.
Zreje chce využiť to PRIAME letecké spojenie
medzi Ficíliou a Čínou, o ktorom blúznil asi rok dozadu.
Grotesky od Matelka - neokrádajú pracujúcich Slovákov o peniaze
na rozdiel od konania Fica.
No a Gde ma Kaliňák tu vilu, čo ju odmietol zapísať do jeho majetkového priznania -
aby " chránil " rodinu ?
Však píšu iba pravdu.
Pačimu ťa to irituje ?
Núti ťa to niekto čítať?
Chápem - že si sa tam našiel a to ťa štve.
Odporúčame