Jedine ruZZký, jedine RuZZky.
A slovenskí kolaboranti s nimi.
Jedine ruZZký, jedine RuZZky.
A slovenskí kolaboranti s nimi.
Ešte doplním.
to " nemyslel "
To je u teba normálne a ničím neprekvapujúce.
Ty nemáš čím myslieť.
Ale za to ty nemôžeš...
Prťka - mne je šumák čo si tu hocijaký mentálny skrachovanec tvojho typu píše.
Aspoň je na tvojej bezmocnosti - väčšia zábava.
A o to ide.
To " cváľajú " na slimákoch ?
3 dňová ŠO = 1 257 dní.
Či ten Kyjev sa presťahoval niekde - za Portugalsko ?
Táto debata je iba na zabitie času.
Tu sa normalnú informáciu nedozvieš.
Možno približnú - ale nedostačujúci, teda zbytočnú.
Táto debata a ani denník Pravda NIKDY a NIKOMU nezaručovali,
že všetko čo sa tu napíše má nejakú váhu.
Sú veľkorysí - že sa tu nechavajú vyšantiť - komu sa tu chce.
Takže India ide nakupovať cez Aliexpres ?
Opäť si nás poučil.
No ako ??
Napíšeš pol vety a nedokončíš.
Teraz neviem - koľko ti treba dávkovať.
Gde to tvrdím ?
Mindrák - napísal - VŠEOBECNE - množné číslo.
S tým súhlasím, ale teba nemenoval.
Prťka si zaspomínal, ako mu jeho dedo rozprával zážitky z mladosti.
He he he.
Tento sa ti opäť podaril.
Rudko.
O vyspelosti každého človeka svedčí aj to - KDE sa pýta - a na čo.
Pýtať sa všade - a na všetko je znakom tuposti jedinca.
Tú poslednú vetu som napísal - nie na teba, ale ako všeobecne konštatovanie iných.
Lebo to som niekde tak čítal.
Aby teda nedošlo k nedorozumeniu.
Prispievajú - trollovaním.
Inak kolaborantom a ostatnému odpadu velebiaceho Kremeľ
sa táto 3 dňová ŠO Mordoru s už 418 - REPRÍZAMI páči.
Čo tri dni môžu oslavovať..
Teda doposiaľ už 419 x.
Rudko ako som zistil, ty toho veľa nevieš.
Pokiaľ dokážem vytočiť aspoň jednú kremeľskú hlístu a jemu podobný od pad
tak mám hneď jasnejší deň .
To v tých gaťoch sa už teda podľa nového bude menovať - pretorian1 ??
Nie je to príliš zložitý nápis.
Myslíš - že sa taký názov - uchytí ?
Mužík.
Ukrajincov je cca 43 miliónov.
RuZZov 145 miliónov.
3 dňová ŠO fašistického RuZZka = 1 257 dní.
Za daných pomerov sa teda Ukrajina bráni - SKVELÉ !!
Pelegrini nebol nastrčený Ficom ?
Bóže - vy menej gramotní NIKDY nesklamete.
Toto čítam už asi po 0 x.
Teba asi nejaký policajt odvrhol a odvtedy si na nich tak vysadená.
Keď je ten policajný systém tak skvelý - prečo rok od roka im chýba VIAC a VIAC
ľudí ?
A asi nevieš - prezradím ti tajomstvo.
Nikomu to ale nevykecaj.
Ozbrojené zložky majú dôchodky z jednotlivých ministerstiev -
teda - NIE od Sociálnej poisťovne.
bnemáš zač.
V Tunisku sú nemeckí dôchodcovia 3 mesiace v kuse.
Česi už začínajú tiež - 1,5 mesiaca.
Slovenskí - na týždeň - rarita ako modrý citrón a na 12 -14 dní.
tak to 1 -2 páry za sezónu.
Ale vo Ficilií v IV. csk. je ich účasť ešte celkom obstojná.
Však to v navigačkách už existuje...
Odporúčame