A ščoty - to ti je nič ?
NIKDE inde na svete ich nevyrábajú.
Iba vo fašistickom RuZZku.
Zrejme - zbytok sveta ešte nie je tak technologický vyspelý ako Mordor.
He he he
A ščoty - to ti je nič ?
NIKDE inde na svete ich nevyrábajú.
Iba vo fašistickom RuZZku.
Zrejme - zbytok sveta ešte nie je tak technologický vyspelý ako Mordor.
He he he
Mega úspešná troj dňová ŠO Mordoru sa kvôli jej NAjuspoešnosti už reprízuje asi po 415 - tý krát !!
A ako to riešia tamojšie transky - tvoja " krvná skupina " ?
Progresívci - téma odpadu, ktorý nemá nič k tému tak kvičí nad
vecami 80 a viac rokov dozadu.
Glupci , kolaboranti a ostatný kremeľský od pad.
Už je rok 2025.
S rokmi 1945 a im blízkymi - už veľkú slávu neurobite.
Presne tak .
Gruzínsko, Čečesnko, Náhorný Karabach, teraz Ukrajina, v 1956 Maďarsko,
1968 - ČSSR-.a ďalšie
Všetko Anglosasi.
Bojuj Prťka , bojuj
Áno, oproti fašistickému RuZZku tam budú mať kanalizáciu.
Vy postihnutí - stále iba vaše obľúnbené latríny.
S týmto sa dá súhlasiť.
DeMente.
O 09:31 píšeš o DOME ty pretipé teľa.
Píšeš o DOME.
Kde sa u domov udáva výkon ?
Jedine asi u vás u latrín - koľko tam môžete chodíš sr ať !
Transka -nemusíš sa podpisovať a tým bližšie pripomínať - ako o 09:40
Vieme čo si za troska.
Hlavne že normanlým ľuďom rastú platy..
Pán inžinier je už roky spokojný dôchodca,
a ktorý ako " každý volič Fica " má DVA dôchodky.
Jeden z ČR, a druhý od SP.
Ako si na tom finančne ty ?
Poznáš slovo napr. dovolenka ?
Tak na RuZZko stále " NEMÁME ".
Veď mať ruZZké dôchodky v sume 250 E a priemer platov 750 E.
tak k tomu sa v Európe NIK nepriblíži - NIKDY.
Hej ked sa predáva dom - tak kupec si pripíše a aj predávajúci.
Aby zaplatili VAČŠIE dane z predaja.
Toto je logika soc ky o 09:31, ktorá nemá ani vlastnú latrínu.
Tí glupci to berú podľa cisier národných mien.
No a predsa keď v USA je to v dolároch, v Číne v juanoch - tak tie juany sú väčšie číslo.
No a negramotní potom jasajú...
Ten BRICS niekedy - aj FUNGOVAL ?
Že som to nepostrehol.
Na Afganistan ?
Leninkovi opäť švitorí ?
Čo Afganistan vyrábal a vyvážal - okrem ópia ?
Ale prestane súdruh prestane.
Len to sa nedá urobiť zo dňa na deň.
EÚ to už trvá koľko a bude trvať do roku 2028.
Napr podpísané zmluvy - aby neboli sankcie majú na to veľký vplyv.
He he he
leninko -zavčas ráno a tak vtipný o 09:08.
Svet uvalí cla na USA a tovary - a výrobky bude dovážať z Mordoru.
Latriny, rakety, lego Moskviče...
Nech mi niekto gramotný napíše čo má doma -
čo denno denne používa a bolo to vyrobené vo fašistickom RuZZku.
Frajer s veľký F.
Ozaj na svoj vek to má v hlave perfektne - usporiadané.
Jeho rodičia odviedli skvelú výchovu.
To je zaujímavé.
Keď sa písalo vo vilách Kaliho, alebo sídle vraha Putina - boli dostupné aj fotky a pod.
Negramotní tu vypisujú o Zelenskom - ale žiaden link, žiadne foto ?
To sa to KGB až tak fláka, že vám nič viacej k vášmu trollovaniu - nedalo ??
Odporúčame