80 rokov mal pri založení nicku.
Teraz má už možno aj 90...
80 rokov mal pri založení nicku.
Teraz má už možno aj 90...
Tvoja mamička sa s tebou hrá ?
Vo vaničke či v koryte ?
A zrovna ti posiela 2 ponorky ?
Ukrovia, to bude nejaký zaostalý kmeň - niekde na Východ Mordoru ?
Neboj.
Hneď im poviem, že som bol upozornený tosomjasomtoja -
po jeho osobnej skúsenosti.
Ta marfuša vôbec nebola na takýto atak vybavená.
Gde mala parazól ?
A všíma si ťa niekto ?
Bohužiaľ aj na Slovensku.
Vďaka TRANSKÁM ako ty, alebo ľudí ako sú prezident a jeho NAJbližšie okolie.
Samozrejme v Mordore je druhý raj.
Len nerozumiem kvôli čomu odtiaľ už zdrhlo 6 miliónov RuZZov.
Z raja sa predsa neuteká..
Či áno ?
To mmáš pravdu.
Ja som to počúval asi 34 rokov.
Odhadom od 5 roku veku / 1950 nar./ - kedy som už takého drísty vnímal.
No a myslel som, že to skočí rokom 1990.
Neskončilo.
Tí skrachovanci o tom blúznia naďalej.
Keď má doma sústruh - načo by kupoval ??
Vlastná studňa sa oplatí iba tam, kde nie je človek pripojený na kanalizáciu a má iba svoju žumpu.
Lebo v prípade pripojenia na kanalizáciu - bez odberu vody z verejného vodovodu za u kanalizáciu taká
pálka že je lacnejšie tú vodu odoberá.
Vtedy sa robí odpočet podľa " budíka " odberu vody.
Pri vlastnej vode je paušál - a to hodne " mastný ".
Osobná skúsenosť.
Vlastnú vodu - iba na polievanie alebo umývanie aut.
Takže paráda.
Druhý môj dôchodok sa teda nebude brať do úvahy.
kalioskopa - skôr z psychiatrie..
Teba a s kým ešte ?
Kvôli čomu by som vás mal dostať ?
U nás soc ky a negramotných nepotrebujeme.
A v ktorom zariadení si bol ?
Asi v Sučanoch - tam si to mal najbližšie...
Samozrejme.
Fico hned začal opravu " amnestiami " svojich súdruhov zlodejov.
Gde na svete nastúpili do funkcií podpredsedov parlamentu
- OBVINENÍ ako sa to stalo v prípade Gašpara a Žigu?
Gde na svete PRESLUHUJE odsúdený ako guvernér nár. banky - Kažimír ?
Iba v diere zvanej - Ficília.
Vrieskali miestni - inak voliči smeromafie.
Čo to je stranícka schôdza ?
Ja nepoznám všetky vaše boľševické zvyklosti.
Obzvlášť v Turzovke.
Ozaj - ako bolo toho pol roka na liečení?
Pomohli ti ?
Myslíš že aj v roku 2027 budú Eurofondy na takéto zbytočne prežranie ?
Tie by mali slúžiť na lepšie veci.
Odporúčame