Pedro sa prebral.
Vitaj.
Takže makaj, makaj.
Pedro sa prebral.
Vitaj.
Takže makaj, makaj.
My sme tiež boli na Ukrajine 2 x.
10 a asi 6 rokov dozadu.
Predlžené víkendy vždy po 4 - noci.
Samozrejme oproti nám pozadu - ale to bola pre nás veľká výhoda.
Za 2 Eurá nás taxík vozil 2 hodiny.
Jedlo so živou hudbou v cenách našich meníčok vtedy.
To sa u nás jedlo za 4 Eurá.
Boli sme tam králi.
No - ale veď aj Slovákmi navštevované turistické destinácie kvôli moru - tiež nie sú všetky *TOP.
Albánsko, Čierna Hora, Turecko, Tunisko.
Tiež sú oproti nám pozadu, ale aj tak radi tam ideme.
Kremeľskými kolaborantmi.
RuZZko je bohate, RuZZko je nádherne, RuZZko je mierumilovné.
Akurát odtiaľ - komu sa dá utečie na ten krachujúci Západ.
Včetne Putinovej ex manželky.
A už si sa na ňu začal liečiť ?
Neodkladaj to !!
Kto mal to " šťastie " že bol niekedy počas dovolenky niekde ubytovaný v hoteli
kde bola ubytovaná aj " elita " planéty - RuZZi, má zážitok na celý život.
Osadníci z Východu - je voči ním INTELIGENCIA.
Potom by si nám mohol aj vysvetliť - PREČO fašistické RuZZko
prepadlo tak " zaostalú " a malú krajinu ?
A ktorý Šimečka ?
Lebo na Slovensku je ich veľa.
Mužík a môžem poprosiť - koľko krát si ty BOL tento
rok na dovolenke a Gde ?
Ďakujem za info.
Už vopred.
Soc ka.
Rómovia nech začnú pracovať a budú mať aj splachovacie záchody.
Táto vláda podporuje darebákov - aj tých osadách.
Za neustálych zvyšujúcich sa rôznych socialných dávok - oni NIKDY nebudú pracovať.
A ty máš kvôli tomu sústavnú hnačku, či iba denno denné záchvaty ?
Ukrajina ne napadnutá hordami vrahov z RuZZka.
To si sa ešte " geniusko " nedozvedel ?
Fašistov -RuZZov je 4 x toľko ako brániacich sa Ukrajincov.
Ferkoce.
Teba niekto núti byť tu - na tejto dnešnej Pravde ?
Si zbavený svojprávnosti, že si tu proti tvojej vôli ?
Prečo nie som prekvapený z RuZZkého raja a blahobytu ?
Zajtra ideme s manželkou na 3 dni na Oravu.
Dúfam, že tam nevtrhne banda tupých ruZZákov a nevyslopú vodu
v AquaRelaxe v Dolnom Kubíne.
Jedine ruZZký, jedine RuZZky.
A slovenskí kolaboranti s nimi.
Ešte doplním.
to " nemyslel "
To je u teba normálne a ničím neprekvapujúce.
Ty nemáš čím myslieť.
Ale za to ty nemôžeš...
Prťka - mne je šumák čo si tu hocijaký mentálny skrachovanec tvojho typu píše.
Aspoň je na tvojej bezmocnosti - väčšia zábava.
A o to ide.
To " cváľajú " na slimákoch ?
3 dňová ŠO = 1 257 dní.
Či ten Kyjev sa presťahoval niekde - za Portugalsko ?
Táto debata je iba na zabitie času.
Tu sa normalnú informáciu nedozvieš.
Možno približnú - ale nedostačujúci, teda zbytočnú.
Táto debata a ani denník Pravda NIKDY a NIKOMU nezaručovali,
že všetko čo sa tu napíše má nejakú váhu.
Sú veľkorysí - že sa tu nechavajú vyšantiť - komu sa tu chce.
Takže India ide nakupovať cez Aliexpres ?
Opäť si nás poučil.
No ako ??
Napíšeš pol vety a nedokončíš.
Teraz neviem - koľko ti treba dávkovať.
Gde to tvrdím ?
Mindrák - napísal - VŠEOBECNE - množné číslo.
S tým súhlasím, ale teba nemenoval.
Odporúčame