Opäť dokazuješ aký si tu pý.
Prečo nie si už dávno v Nemecku - aby sa na teba niekto skladal ?
Opäť dokazuješ aký si tu pý.
Prečo nie si už dávno v Nemecku - aby sa na teba niekto skladal ?
Samozrejme a aj to že dnes u nás prší.
Vy pologramotní - nikdy nesklamete.
Mongolík.
KDE pracovali mi napíš, nie aké majú vzdelanie.
Vidno že si tak tu pý, že toto nedokážeš od seba rozlíšiť.
Glupko.
Ja som pracoval vyše 40 rokov v prácach - ktoré boli
rizikoví a teda veľmi dobre platené.
No a z tých veľmi dobrých zárobkov mi strhávali odvody.
Takže niečo ako šetrenie v pokladničke.
teraz si to vyberám - DVOJMO.
Jeden dôchodok z ČR, druhý zo SR.
Tvoja celá rodine nemá spolu taký mesačný príjem - ako ja dôchodky,
Teba sa to ovšem netýka - soc kám sa dôchodky nevymeriavajú.
Som netušil, že Fico je progresivec.
Lebo pred voľbami sľuboval zlacňovanie všetkého .
A po voľbách ?
Presný - OPAK !
No a teraz nás pouč - kde " makali " taký Fico, Kali ml. Blaha
a im podobné boľševické parazity ?
Ty si dobrá nosnica .
Debilín !!
Mongolík.
Mne strhajú SSE peniaze z účtu podľa ich potreby.
Ja takéto ujoviny nemám za potreby riešiť.
Chválim.
Až toľkú sebakritiku som o 12:57 od teba nečakal.
Opichancov spomínaš kvôli čomu ?
Však tí sú už min. 2 roky vymretí - prečo im nedopraješ ich večný a kľudný odpočinok ?
Socialisti, ako vieme z celej ich histórie vždy vedeli iba parazitovať na mozoľoch iných.
A prečo " géniovia " ako ty Usrael nemáš svoju fabriku, kde zdáš zarobiť Slovákom
2 -3 tisíc mesačne a zisk neodovzdáš štátu ?
Však to môžeš aj teraz - odmietni brať podporu.
Priama úmera - že čím tupší a väčšia soc ka - tým lepší makroekonóm.
Usrael - bude asi ich vedúci BSP.
Niečo mi od včera ušlo ?
Putin, Fico, alebo Orban začali niečo v EÚ riadiť ?
Že ty si ešte pod vplyvom " samohonky " od tvojej ťažkej noci.
Fico potrebuje, aby to na Slovensku ostalo takto zakonzervované stále.
Chytrí a vzdelaní ľudia ho voliť nebudú - ti odchádzajú.
Iba tup ci od lopát a krompáčov - sú jeho istota !
Na nohách sme dávno boli - tvrdiš.
Môžeš mi upresniť v ktorom časovom období ?
A druhá otázka - PREČO vo fašistickom RuZZku, ktoré energie nemusí kupovať, lebo ich má
okrem výrobných nákladov ZADARMO tieto nie sú bežné širokej škále obyvateľov ?
A prečo potom ked majú " lacné " energie - majú dôchodky v priemere 250 E a platy 750 E.
Pritom ceny - ako ukazoval tvoj Danko - obdobné ako u nás ??
PREČO sú potom na Slovensku platy v tých západných firmách - VYŠŠIE
ako u podnikateľov - Slovákov ?
A na Západe, ktorý nám stále uteká - Gdo vlastní tu ekonomiku ty boľševický " gebius "?
Hlavne že ty ohuruješ.
Určite vďaka tvojej inteligencií si vo svojom živote veľmi úspešný -
a skvelo sa ti darí.
Nebudeš ty samotný Lacika Soták ?
Hej - Západ môže za to, že si sa narodil postihnutý...
a s tebou asi 25 % obyvateľstva.
Prečo by mal Západ platiť hlupákom, ktorí sa nechcú sami postaviť na nohy ?
A PREČO sa teda neplatí - VŠETKÝM rovnako, ale iba časti národa ?
Kvôli takýmto politikom máme tie katastrofy a
Slovensko je v súčasnej dobu už na CHVOSTE EÚ.
To ale asi protivným soc kám - nevadí.
Odporúčame