Mangalica môže predsa svojím poddanýcm opäť zvýšiť DPH.
Mangalica môže predsa svojím poddanýcm opäť zvýšiť DPH.
No to máš teda za deda.
Potom sa nečudujme, že ste celá rodina takto dedične postihnutá.
Tebe konkrétne - vyrúbili aký vysoký ten poplatok ?
Opäť si potvrdil tvoju gramotnosť !
Gratulujem.
patrí k 20:35.
Skús toto nafilmovať.
Možno uspeješ.
Každý máme taký dôchodok o aký sme sa za nášho produktívneho života zaslúžili.
takže kto plače nad výškou´svojho dôchodku - nech sa spätne opýta sam seba
ako a čo robil posledných napr. 40 rokov.
Lebo naša generácia má obrovskú výhodu.
Nám sa počítajú roky od 15 rokov života.
Naším deťom- nar, myslím od roku 1985 už nie.
Až keď začnú platiť odvody do SP.
takže u absolventa VŠ je to aj mínus 10 rokov.
Neovplyvním tvoje choré sny.
Ale pokiaľ žiješ vo fantazmagórií, že by mňa syna
odsúdeného kulaka -protispoločenského živla vzali do VB -
tak sorry.
Už je to s tebou vážne.
Mne nejaké priplatenie žily - NETRHÁ.
My či mesačne odložíme 800 , alebo 1200 E neriešime.
Žiť budeme rovnako spokojne.
VSŽ.
Privatizácia za Mečiara - jeho kamarátovi Rezešovi.
Rezeš - aby urobil gesto pre tupých voličov HZDS - kúpil pražskú Spartu !!
Za MILIARDU + prevzali záväzky Sparty za 250 000.
Vyplatili nzáväzky, lebo tam boli lehoty a potom Spartu PREDALI.
za 750 000.
Bomba kšeft !!!!
keby Dzurinda nezasiahol a následne nedojednal predaj US Steel -
tak bývalé VSŽ sú rozobrané asociálmi typu Mamamia a potomkami Indov.
Teraz by tam bola iba max. nejaká lúka.
bajusko.
Predsa - zlatá sliepka - Slovenská Pošta,
Železnice SR a ostatné " štátne" teda - NAŠE podniky.
He he he
Máme rodinu v v tesnej blízkosti Pov. Bystrice.
Za socializmu tam vraj pracovalo 14 000 ľudí.
Hne´d na začiatku sa predala ložisková výroba.
Tá beží dodnes.
Zbytok sa nestihol - prišiel Mečiar.
No a ten uvedený podnik dal " slovenskej kapitálovej vrstve " -
ako to vtedy sáčkoval deb ilom - jeho voličom.
Výsledok.
Považské strojárne už asi neexistujú ani v obchodnom registri.
mafia HZĽS - všetko komplet rozpredala.
No a takýchto podnikov dal Mufty svoím po Slovensku - stovky.
Všetky -krachli.
Dokonca RuZZko má aj NAJlepšieho premiéra.
Fica.
Bude nám " blízky ".
Máš smolu.
U nás k nejakému staršiemu šatstvu neprídeš.
Už som ti ale písal.
V každom meste a aj na dedinách sú
kontajnere na šatstvo.
Tam sa zaoblečieš.
Kudy chodil - rudy krad.
Byl sociálnej demokrat.
U nás je štandard plyn.
Mladí - už nie.
Tí tepelné čerpadlá - teda elektrika. mojom veku?
To ma už preceňuješ.
Pri kúpe auta treba brať do úvahy určite zákonitosti.
teda :
V prvom rade - dĺžky jázd.
Potom počet najazdených km ročne.
Počet osôb jazdiacich v aute.
No a tak u nás to vyšlo.
Km- max nejakých 8 000 ročne, teda benzín.
Dvaja a dôchodci.
Takže auto s vyšším posedom - kvôli nastupovaniu a vystupovaniu..
K narodeninám 71 rokov som si doprial T - Roc automat.
ŠKODA, že som nevedel, že je na trhu je aj auto Nissan Juke.
Lebo vzhľadom na vek a počty najazdených km - nemám bohvie aký prehľad.
Sused si ho kúpil k 70 - tke.
Lepšie auto pre dôchodcov na našom trhu neexistuje.
No a elektromob
Mužík.
Posadnutý ?
V mojom veku ?
Si smiešny.
No - ale vzhľadom na môj vek už VIEM dokonale
za akého režimu sa NÁM - bežným ľudom lepšie žije.
Určite to nebolo za socializmu alebo - pod ruZZkou čižmou.
Zlodejov zo smeromafie nemusím, no je asi na nich čo si s " ich " financiami urobia.
Matelko ukázal, čo urobilo OĽaJNO s ich príspevkom ?
No a nakoniec - že sa Fico dostal k moci je iba JEHO zásluha a činnosť.
Si si súdruh pokecal aj s kolegami...
he he he
Che.
Na Moskvič aj tak nemajú...
To netvrdím ja, v tom žijú glupci.
Odporúčame