Takýto záväzok si si dal o 21:37 pred tvojím črepom zrkadla ?
Chválim.
Radšej veselosť, ako zádumčivosť, resp. smutno.
Takýto záväzok si si dal o 21:37 pred tvojím črepom zrkadla ?
Chválim.
Radšej veselosť, ako zádumčivosť, resp. smutno.
Kremeľské šľa pky.
S tou EÚ si my NORMALNÍ občania EÚ žijeme každoročne lepšie a lepšie.
Vo Ficilí to zistíš napr. na predajoch domov, bytov, aut a neustále sa zvyšujúcom
počte normalných Slovákoch cestujúcich lietadlami mimo Ficíliu.
Do Chorvátska ja teraz už jazdí na víkendy tak bežne -
ako kedysi chodili Blaváci na Senec.
Tá hranica už nefunguje.
Cez Vyšné Nemecké sa fašistického RuZZka nedostaneš.
To musíš mať gumené koleso a skúsiť to cez mydlín Nevu.
Mazák z Košíc ti dá presnú trasu.
Súhlasím.
RuZZ - je tupý dobytok.
Ale práve takému sa NESMIE ustupovať.
U nás sa hovorí.
S jedlom rastie chuť.
No a to sa nemôže podporovať.
Takže " prezidenta " Putina - Gdo riadi ?
To nám asi mužík neprezradíš.
Máš to prepočítané Prťka ?
Zmestia sa u teba vôbec ?
Nick o 20:56- chválim.
Najkôr sa predstavil a až potom písal
+++++++++++++++++++++
No a aby som aj odpovedal.
Teraz je u nás celkom OK .
Ani teplo, ale ani zima.
No kvôli prázdninám a deťom - skôr by bolo potrebné to teplo.
Lebo rodiny majú nevyužité ich bazény.
No - dal si si otázku a aj si si odpovedal.
Pointa je teda v čom ?
Že budeme žiť v lepšom ovzduší - tým budeme trpieť ?
Soc kám a rôznym iným podradnejším elementom -
samozrejme nikdy nezáležalo na svojom okolí.
Vidíš Prťka.
Aj s troma ľudovými som na rozdiel od teba trosky užitočný.
Obveselím debatu.
Ty a tebe podobný obmedzenci - tu iba smradíte.
Súdruh.
Pre mňa je Izrael - mega ďaleko.
V mojom veku si netrúfam na lety NAD tri hodiny.
A ani nepotrebujem ďalej lietať.
No a čo sa týka Izraela ?
Kým Hamas myslím - v novembri nezačal raketové útoky
- bol tam celkom kľud.
Musíš mi najskôr napísať - aká je jej hodnota.
Aby som ti vedel odpovedať - na koľko hodín, či dní by nám to stačilo.
Prťka - bojuj, bojuj.
Škoda, že máš iba jeden pol závit aj to od súdružskej baretky.
Možno by si rozšíril repertoár.
Čítať 30 x to isté, je už únavné
Žandársky dôchodok ?
To je nejaká nová žobračenka pre vás - so cky ?
Mužík - my máme s manželkou TRI dôchodky.
Dva od Sociálnej poisťovne a tretí
od Pojišťovny ČR.
Pre nás je svet - gombička...
Neviem čo hovoria tí čo chodia na drevo do lesa.
Ty zrejme chodíš s nimi a tak máš prehľad.
U nás je plyn, elektrika.
Mladí tepelné čerpadla.
To iba vy osadníci máte problém.
Inak keby sme nemali jedného socialisti s tým uhlím v ulici - nereagoval by som na to.
Prťka.
Poradím ti.
Treba isť do raja - fašistického RuZZka
a všetky tieto starosti sú mimo teba.
Neváhaj - konaj !!
No a súdruh.
Už vieš ako to v konečnom dôsledku dopadlo s Berlínom ?
Celým - nie iba Západným.
Inak ja horúcu kávu - milujem.
Klasickú " smeťovú ".
Preložím - turka.
Nesranduje.
No ty nemáš mentálnu výbavu - momentálne to pochopiť.
Prečo ?
Lebo 24. 2. 2022 napadlo fašistické RuZZko - oproti nemu maličkú Ukrajinu.
O ich dovolenkároch s plnými poľnými čo to pripravovali od roku 2014 na Donbase
je zbytočne písať.
Kolaboranti a ostatný ruZZký odpad má iné v manuále.
Glupci.
Teraz je rok 2025.
Čo bolo 200 rokov dozadu NIKOHO nezaujíma !!
Odporúčame