No niečo mám napozerané z telky, ke´d Fico, Danko a im podobné exkrementy
boli na návštevách v Kremli a fašistickom RuZZku.
Ty si ich nesledovak ?
No niečo mám napozerané z telky, ke´d Fico, Danko a im podobné exkrementy
boli na návštevách v Kremli a fašistickom RuZZku.
Ty si ich nesledovak ?
No už tu bola veľa fotiek ako Putin hladkal 10 ročných chlapcov a slintal pri tom.
Trump manželku MÁ.
Prečo ju NEMÁ - vrah Putin ?
Ta jeho bývala sa odsťahovala na ten krachujúci Západ - do Francúzska.
Pačimu mužík, pačimu.
V RuZZku by sa nemala lepšie ??
Komu nevonia demokracia - tým vonia Putinová zadnica.
Fico je ich vzor !!
Už toto dokazuje aký je ten Medvedev TUPÝ DEMENT.
To ma atomovky iba fašistické RuZZko a iní - NIE ?
Ja už 70 rokov počúvam o krachu kapitalizmu, USA a dolára.
Do roku 1989 som k tomu počúval ešte o pevnom a nezničiteľnom spojenectve
s bratskými náDormi - ZSSR a socializme na celej planéte.
No a ako to DOPADLO - tu pí kolaboranti a ostatný Kremeľský odpad ?
O Pedrovi sa vraj budú učiť aj deti v škole .
Pri skloňovaní slova - hlúpy.
Pridajú ešte jeden stupeň.
Za rok to má byť v osnovách.
1 - hlúpi
2 - hlúpejší
3 - najhlúpejší
4 - Pedro .
Určite sa inšpiroval Ficom.
No a čo sa týka záchodov - v RuZZku neznámy pojem.
Tak iba latríny , ako pred 200 rokmi používajú.
Tu pý národ čo zamrzol v čase.
Sa nedivím tým 6 miliónom čo odtiaľ zdrhli na ten krachujúci Západ a do USA.
Pedra - pustili na vychádzku.
Vitaj
Doposiaľ NAJ lepší ruZZký premiér sa volá
-
-
Robert Fico.
Vraždiť ľudí.
To je TOP výchova vo fašistickom RuZZku
a vyučuje sa to v Kremli.
vepři bouibelatí - to bolo za éry TVOJICH
teda tupích boľševikov, ta ktorých tu aj " kopeš "
Radšej dva krat meraj -- ako hneď napíšeš tvoju tupovinu.
Ale však o tých ovplyvňovačkách z Británie -
to je známe už dávno,.
Opäť sa Fico prepil v čase ?
Však Bombic je kvôli tomu už pod kľúčom...
Ešte že Putin je chudák, ktorý sa venuje iba charite a pomoci jeho občanom.
Aby ich čo najviac skapalo na fronte.
To je ruZZká ľudomilnosť.
Trump je narcis.
Takže vyvinie maximálne úsilie aby tie drísty
ožratého Medvedeva mu dal pocítiť.
Na fašistov z RuZZka platím iba hrubá sila.
Kecy čo viedla Európa 2 roky boli stratou času.
Keby bola Ukrajina od začiatku viac podporovaná, mohla situácia vyzerať inak.
Zmluva je podpísaná.
Skús hádať kto mu takýchto zmlúv dáva súhlas
aby bola podpísaná ??
No asi Matelko, Šimečka, alebo Soroš.
A ďakujeme Robo - NIČ, nebude ?
Prečo mu neďakujete ?
To by som sa veľa napísal.
Lebo by som musel písať aj o prezidentovi, Náhlikovi, Bartekovi.
Či tebe vadia iba z opozície - tvojich si chrániš ?
Mne osobne bukvice nevadia, neujedajú mi z môjho taniera
Irelevantné...
Ako môžu mať iné ceny, keď majú málo obchodov
a teda od dodávateľov odoberajú podstatne manej tovaru ako napr. Lidl, Kauflland, Billa a pod.
a tým nakupujú drahšie - ako už spomenutá konkurencia.
A náklady na prevádzky sú približne u všetkých totožné.
Odporúčame