Máš skvelý nic.
Dokonale ťa vystihuje.
No žobrať ako ty nemienime.
Máš skvelý nic.
Dokonale ťa vystihuje.
No žobrať ako ty nemienime.
Kiska svoj prezidentský plat rozdal.
A pritom nemal ani sestru, ktorá by ho štedro dotovala.
Ti povedal pán primár, že vtedy ťa pustia z uzatvoreného oddelenia, kde teraz vegetíš ?
Ale veď Fico sľúbil že všetko zlacnie.
Hlavne potraviny.
Tak to zlacnenie to ficinám - vykompenzuje.
Nebude to nejaký HOAX ??
Nejedná sa to zvolenie akademika - mydliča Blahu ?
V Hungarií idú voľby.
Orban využije všetko možnosti ako opťä oje ať hlavne nasprostých voličov.
S Ficom majú rovnaké metódy.
Už začal rozdávať žobračenky, a kritikou byť neustále v mediach.
Mangalica môže predsa svojím poddanýcm opäť zvýšiť DPH.
No to máš teda za deda.
Potom sa nečudujme, že ste celá rodina takto dedične postihnutá.
Tebe konkrétne - vyrúbili aký vysoký ten poplatok ?
Opäť si potvrdil tvoju gramotnosť !
Gratulujem.
patrí k 20:35.
Skús toto nafilmovať.
Možno uspeješ.
Každý máme taký dôchodok o aký sme sa za nášho produktívneho života zaslúžili.
takže kto plače nad výškou´svojho dôchodku - nech sa spätne opýta sam seba
ako a čo robil posledných napr. 40 rokov.
Lebo naša generácia má obrovskú výhodu.
Nám sa počítajú roky od 15 rokov života.
Naším deťom- nar, myslím od roku 1985 už nie.
Až keď začnú platiť odvody do SP.
takže u absolventa VŠ je to aj mínus 10 rokov.
Neovplyvním tvoje choré sny.
Ale pokiaľ žiješ vo fantazmagórií, že by mňa syna
odsúdeného kulaka -protispoločenského živla vzali do VB -
tak sorry.
Už je to s tebou vážne.
Mne nejaké priplatenie žily - NETRHÁ.
My či mesačne odložíme 800 , alebo 1200 E neriešime.
Žiť budeme rovnako spokojne.
VSŽ.
Privatizácia za Mečiara - jeho kamarátovi Rezešovi.
Rezeš - aby urobil gesto pre tupých voličov HZDS - kúpil pražskú Spartu !!
Za MILIARDU + prevzali záväzky Sparty za 250 000.
Vyplatili nzáväzky, lebo tam boli lehoty a potom Spartu PREDALI.
za 750 000.
Bomba kšeft !!!!
keby Dzurinda nezasiahol a následne nedojednal predaj US Steel -
tak bývalé VSŽ sú rozobrané asociálmi typu Mamamia a potomkami Indov.
Teraz by tam bola iba max. nejaká lúka.
bajusko.
Predsa - zlatá sliepka - Slovenská Pošta,
Železnice SR a ostatné " štátne" teda - NAŠE podniky.
He he he
Máme rodinu v v tesnej blízkosti Pov. Bystrice.
Za socializmu tam vraj pracovalo 14 000 ľudí.
Hne´d na začiatku sa predala ložisková výroba.
Tá beží dodnes.
Zbytok sa nestihol - prišiel Mečiar.
No a ten uvedený podnik dal " slovenskej kapitálovej vrstve " -
ako to vtedy sáčkoval deb ilom - jeho voličom.
Výsledok.
Považské strojárne už asi neexistujú ani v obchodnom registri.
mafia HZĽS - všetko komplet rozpredala.
No a takýchto podnikov dal Mufty svoím po Slovensku - stovky.
Všetky -krachli.
Dokonca RuZZko má aj NAJlepšieho premiéra.
Fica.
Bude nám " blízky ".
Máš smolu.
U nás k nejakému staršiemu šatstvu neprídeš.
Už som ti ale písal.
V každom meste a aj na dedinách sú
kontajnere na šatstvo.
Tam sa zaoblečieš.
Odporúčame