Za Dzurindu bolo Slovensko na tretej priečke " výkonnosti "zo štátov
bývalého Východného bloku.
A to po Mečiarovi - za ktorého bola inflácia 15 %% a úroky NAD 20 %
No a štyri vlády R. Fica " ZAMAKALI " a dostali Slovensko na POSLEFDNÉ
miesto v rámci EÚ.
Mužíci tu treba iba za vás - konštatovať..
" Ďakujeme Robo " - ako to vy radi robíte.


