Ani opravná skúška na výške. Vieš/nevieš?
Ani opravná skúška na výške. Vieš/nevieš?
...a svet sa ti rehoce.
Nie, svet nekvitne hlupákom.
A nepapaj a nefajči už toľko vladko kun_drat, liberálny trollík, bo na Fízera to budú lekári váľať:(((
Ouch, to bolo presné. Ale čo za výmenu to potom opičák z Hrubej Borše dohodol?
To si treba odkladať. Raz to budú zberateľské kúsky.
A že prečo je tento ústavný činiteľ v demisii:))))
Čaputova nahlas mlčí...vieme o nejakom vyjadrení multipapá smerom k zajtrajšiemu referendu?
Reku... či patria do 1 vreca... naši ľuďmi volení najvyšší ústavní činitelia:)))
A akí sú ešte so sebou spokojní, sebavedomí. Toto dokážu ozaj len dementi...a to bolo bez urážky.
Nevysvetlíš. To je ich pravda, ich fakty, ich demokracia.
Si aj plusku vyslúžiš, keď nepíšeš, čo si dostal nakázané:)))
Mal som k nim trošku bližší vzťah, ako k francúzskym vrtulníkom ... Ale nebuďme patetickí...
Miginy poslané na UA?
P. Pellegrini dnes v "Na hrane" povedal:" myslím, že už aj lietadlá boli poslané na UA, neviem, či sa už o tom vie..."
Zločinci, kto dal vláde v demisii na toto mandát?
REFERENDUM a kriminál pekne podľa zásluh!!!
Miginy poslané na UA?
P. Pellegrini dnes v Na hrane" povedal:" myslím, že už aj lietadlá boli poslané na UA, neviem, či sa už o tom vie..."
Zločinci, kto dal vláde v demisii na toto mandát?
REFERENDUM a kriminál pekne podľa zásluh!!!
Tento primitív si ešte dnes zavolal ministra Karasa, aby mu osobne vysvetlil, čo o lgbti+-(): pripravil.
Je to vôbec normálne? REFERENDUM na takýchto primitívov!
Zrejme priznať vinu, ak ju nevedia dokázať?
Jak... však tromfol všetky kvalifikačné predpoklady na ŠP?
Odporúčame