:)))))))))))
Bol tam vtedy COVID, energetická kríza, vojna u suseda, besné zadlžovanie pre atómofky jedného magora, čaputová na hrade a dohoda o obrannej spolupráci s USA?
Smradi. Zdieľam sa radšej ďalších komentárov.
Voľby čo najskôr bez debaty...ale kto to odsúhlasí?
"Vláda do mesiaca nevznikne..." ...no ešte ešte môže dôjsť k volebnému patu a bude to trvať ešte dlhšie.
"o rozpočte ako keby nik neuvažoval..." Ministerstvo financií má stálych zamestnancov, celé sekcie, ktoré pretrvávajú na svojich miestach a pracujú. Toto by som nevidel tak tmavo.
Takže správne je nechať dementov, ktorí sú už mesiac v demisii, vládnuť dalších 8 mesiacov? Pretože len teraz všetci uvidíte, čo je to za vypatlancov a čoho sú ešte schopní. Dík, ďalšie otázky už nemám, mal som ťa za chytrejšieho.
Nie, nemusí sa zúčastniť referenda ako najvyšší ústavný činiteľ, stačí, že od nás všetkých berie:
Ročne: 162 816,00 €
Mesačne: 13 568,00 €
Týždenne: 3 131,08 €
Denne: 626,22 €
Zachytil som od Rašiho dosť znepokojivú vec...
Chápem, ak Hlas a Republika povie, že nemajú stranícke peniaze, ktoré by mohli investovať do kampane, na billboardy atď...snažili sa aspoň na sociálnych sieťach, v alternatívnych médiách...
...ale aby Raši vyhlásil, že Smer to viedol ako svoju akciu a preto bolo neuspešné, tak to je sila.:(((
Tápaj si sám:)))
Všimli ste si...z titulku vypadlo, že účasť je zatiaľ nízka?
...na všetkých 79 okresných prednostov si zabudol!
Zmluvy treba plniť:(
...ani Turci im nedôverujú a sú krajina Non grata v NATO.
Zelená Grétka zatknutá asi znamená, že sme slobodní a v bezpečí. Mission accomplished.
Nikto už s tebou, premiér v demisii, ani v ničom neráta:)))
...a ostatným neprínaleží o tom môcť vedieť.:(
Pani len plní pokyny. Neverím, že má nejakú predstavivosť. Možno o super fotke na lietajúcom koberci...
...mno... pretože sa od nich čakalo vyhlásenie pred referendom...
...rozhodne však nikto ani len nedúfal, že sú naozaj takí tupí.
Odporúčame