Neviem, dá sa ústavný zákon napadnúť na ÚS SR? Myslím, že nie.
Neviem, dá sa ústavný zákon napadnúť na ÚS SR? Myslím, že nie.
Nie je pravda, že "predčasné voľby budú v septembri". O tom sa začne rokovať zajtra o 10:00.
Takže smradi si zase siahli na ústavu. Ide im, keď nám majú vziať práva...
Už nech všetci sedia v špajze na polici a myslia si, že sú jahodový lekvár. Tam budú užitočnejší.
Taliani sú v tomto extra experti. Prídeš do nejakej antickej pamiatky a chceš si to pofotiť a nemáš ako. Všade naťahané, naukladané, naaranžované samé festivalové atrapy. Festival gýču.
Nevyplatilo sa.
Zase vedľa. Karas tam vyzerá byť jediný normálny.
Parlament im to neposvätí.
Definitívne. Neverím, že by sa našiel dočasný minister vnútra, ktorý by pokračoval v tomto, čo tu špinavo rozohrali... dočasný minister financií, čo by nesystémovo rozhadzoval ako po nebohom podľa toho, čo sa mu zrovna prisnilo a 5ak podobne vo všetkých rezortoch.
Dr.Jekyll MRr. Hyde :)))
Čo to s vami lomcuje, pán redaktor?
Nechcem byť impertinentný, ale v článku píšu o váječnom bielku.
... vstupovať do volieb ako koalícia.
Zase ich spojila nenávisť k Smeru a Hlasu a túžba za každú cenu ich zástupcov pozatvárať. Jediné čo ešte môžu splniť zo svojich sľubov. Hovoria o tom úplne všetci oslovení...sulík, heger vetrák...úplne bez hanby. Takýchto šmejdov budeme dlho pamätať. Aj na slečnu na hrade sú naše pohľady a očakávania. Dobre sa cíti, akú situáciu tu vytvorili? Vládnuť 9 mesiacov po demisii ? Hmmmmm...
Žeby dzurinda dostal za úlohu odrovnať stranu Spolu a ďalších spolupracujúcich?
To bude vtedy, keď bude zatvorený každý, na koho prstom ukáže debil z TT?
Bude taká istá, ako ich politická prítomnosť. Akurát M.Kollár navyše vypadne z parlamentu.
Lebo je Čaputová presvedčená, LOL?
To už ale je aký dôkaz:))) Šup s ním do archívu!!!
A doma podľa vlastných slov, hnusák, vypol kúrenie babám v šatníku. Tyran!
Jasné, súhlasí. Z toho vyplýva, že majú príjem od štátu (od nás) aj s náhradami 5000€. Nie plat ale príjem. Nevidím v tom rozdiel v zmysle čo im príde na účet.
Aby to pre mnohé vládne strany nebolo naposledy. Kapúrková!
Aký je podľa teba rozdiel medzi platom a príjmom, či príjmamy z 1 zamestnania dokopy?
Odporúčame