Ruská zima zastavila Napoleona, aj Hit..l era
Takže - áno, ruská zima je krutá....
Ale len pre tých,ktorí ju nepoznajú alebo ju podceňujú
Ak by na Slovensku bolo takých mínus 30 stupňov aspoň týždeň, tak to by sa rovnalo asi tak tragédii ř hurikánov v USA !!
Zastavila by sa výroba - autobusy a autá ba neštartovali, potrhalo by vedenie elektrické a to by sme boli aj bez elektriny na vačšine uzemia --- a keďže by nebola elektrina, ani by sa nekúrilo - teplárne a kotolne by zastali... a Slovensko by bolo v r....i


