Diktatúru KSČ a KSS sme vymenili za diktatúru 2-4- 6 strán počas volebného obdobia
Rozdiel je v tom, že členovia KSŠ a KSS si boli vedomí toho, že tu budú roky rokúce a rozk..r..á.dali pomaličky - tak, aby ostalo aj na ďaľšie roky...-
Dnešné strany si nie sú isté, dokedy budú vládnuť a tak ich funkcionári roz..k..r..ádajú všetko vo veľkom, lebo.. čo ak tu už zajtra nebudú....
Takže, pre Slovensko bolo lepšie, keď sa kra.dlo v malom a dlhodobo, ako keď sa roz..k..ráda vo veľkom a rýchle ...
Komunisti brali 51 rokov a bolo vždy z čoho - demokratické strany od roku 1990 kra..dnú - berú len 20 rokov a už nie je z čoho !!!!


