Izrael tie zbrane potrebuje pretože náboženskí fanatici s uterákom na hlave VEREJNE VYHLASUJU ZE ZNICIA A VYMAZU IZRAEL aj ich občanov .
Izrael tie zbrane potrebuje pretože náboženskí fanatici s uterákom na hlave VEREJNE VYHLASUJU ZE ZNICIA A VYMAZU IZRAEL aj ich občanov .
Dúfam že pôjdu na turné na Cubu a sami sa presvedčia o skutočnom živote na Cube.A potom nech si zájdu aj do VENEZUELE lebo ich vodcovia sa školili u Fidela a dnes od hladu a nedostatkov liekov zomierajú
Za všetku starostlivosť o deti ktoré si zachovávajú tradíciu a zvyky zo života na Slovenskú DAKUJEME emigrantom ktorí si našli nový domov v Chicagu a okolí kde sa usadili po prichode z peknej obce LENDAKU .Ešte raz všetkým VELKA VDAKA Ps Možno Pán prezident prispeje na kroje
Mozno tie denne vyplakavania z celeho sveta ako budu trpiet ked Usa zavedie sankcie otvoria oci vsetkym
menej informovanym Slovakom ktori tu denne ospevuju bezvyznamne Rusko a vyhlasuju ako su amici na pokraji krachu Nie pani Amerika bola je a bude napriek Trumpovym hokusom pomusom n ajsilnejsim najbohatsim aj najstedrejsim statom sveta A bohuzial to vase milovane Rusko bolo je a bude ekonomicky BEZVYZNAMNA KRAJINA napriek surovinam ktore vdaka prirode maju .
Je tu jeden problem Nemusime s Usa suhlasit ale kazdy si zacne uvedomovat ci strati viac ked bude suhlasit z Usa alebo suhlasit z Iranom .A toho si je Trump vedomu i ked to neni spravne .Stale plati SILNEJSI ROZHODUJE
Táto veta nemá nič spoločné z vysetrovanim tejto ohavnej vraždy Ťa družica tam neletela nahodov Americania majú skupinu družíc o ktorých nechcú dať žiadne informácie ktoré pokrývajú celú zem 24 hodín 7 dní v týždni .Spomenul som ich v čase keď rebeli na Ukrajinská za pomoci Ruskych inštruktorov zostrelili civilné lietadlo .Zábery z týchto družíc im to potvrdili.Bohuzial je to z jednej stránky dobrá vec ale SUKROMIE UZ NEEXISTUJE
Pán múra O problémoch v Rkc sa vedú diskusie dlhú dobu V 80rokoch keď bol pápež Jan v Usa na návšteve mali s ním Americki kňazi debatu o možnosti sa zenit .Je to problém o ktorom všetci vedia len zatiaľ sa nenašla ťa správna spoločná a uspokojivá dohoda ktorá určite vznikne .Rozhodne to nebude vyriešené takým spôsobom ako začal Pán Lajcha Mám taký dojem že sa chce stať mučeníkov na jednej strane a
Pán Lajcha načo tento cirkus Rozhodli ste sa postaviť proti existujúcim zákonom za čo Vám zakázali sluzit omše.Co iné ste očakávali Nikto vám neublizil tak si zite svoj spôsob života bez osočovania R K C.Prajem vám spokojnu budúcnosť vo vašom živote.Verim že príde deň keď kňaz bude aj manžel ako v iných nabozenstvach ale rozhodnutie musí prísť z Vatikánu nie z Klaka .
Vyhlasenia pána prezidenta len dokazujú že riadiť svet je iné ako riadiť svoj podnik.Najhorsie je že ani najbližší spojenci a priatelia Usa nevedia čo ma pán Trump v pláne .Tie vase návrhy o bojkote sveta sa na Usa nevzťahujú lebo Amerika je jediný štát na svete ktorý nepotrebuje nikoho a ich životná úroveň sa nezmeni pretože majú VSETKO .
Viete to porekadlo KTO SA SMEJE NA KONIEC.....Či to bude platiť aj teraz čas ukáže Svet je iný ako si ho pán prezident Trump predstavuje.On chce svet riadiť ako svoj podnik čo sa nedá Za skoro 2 roky sa podarilo pár dobrých rozhodnutí ale väčšina sa nesplnila Jeho hlavne predvolebné sľuby Obamacare a múr za ktorý zaplatí Mexiko su v nedohľadne Na šťastie Amerike sa dobre vedie aj bez vládnutia .Starší spomínajú na dobu keď vládol otieskovy farmár Carter a tiež sa nič nedialo len hadalo ako teraz a Amerika to prežila Ešte 2 roky a pride niekto iny cd alebo sa splnia Trumpove sľuby a v Amerika bude raj NA ZEMI CAS UKAZE ZATIAL GOD BLESS USA nech zostane stále najsilnejšía najbohatsia a najstedrejsia či s Trumpom alebo bez Trumpa
Zaujimava tabulka Ta zatratena krachujuca Amerika v ktorej podla Slovenskych expertov co pisu do Pravdy je na 2 mieste a to milovane na surovuny bohate Rusko ktore neinformovani Slovaci tak miluju tam nemozem najst Kde je chyba sudruh prekvapeny mariachi ulienka abraxas hecko devana a dalsi
Sudruh velmiprekvapeny budes este viac prekvapeny ked budes odchadzat z tohto sveta a Ta hnusna Amerika tu stale bude najbohatsia najsilnejsia aj najstedrejsia .Toto co Ty tvrdis pocul moj pradedo dedo otec a teraz ja Vtedy to bola propaganda teraz je to FAKE N
Mas pravdu ja nemam cas na sprostosti Vsetky stat.je hra cisiel .Jedno ale tvrdim Aj ty najchudobnejsi v Usa ked budu dodrzovat urcite pravidla mozu zit celkom slusne vdaka char.organizaciam .Bohuzial velke percento ludi su narkomani a alkoholici ktori maju mentalny problem a payria do ustavu .Tu v Az.je vela indianskych rezervacii kde bohuzial peniaze ktore dostavaju od statu prepiju alebo predroguju Pretoze na ich uzemie nema policia pristup je tam viac biedy a problemov .
.
Husar ci co si predtym nez zacnes pisat propagandu alebo po novom fake n.si zisti fakty Podla svetovych tabuliek o chudobe zije v Usa 2 percenta ludi .Podla Americkych tabuliek kde minimum prijem je 24 tisic za rok je to 30 percent Nezabudaj ze tato skupina ludi dostava strav.listky a stat im plati polovinu najmu Plus kostole a char.organizacie im pomahaju Toto je fakt Ked v Usa dodrzujes urcite pravidla TAK NEMUSIS SPAT NA CHODNIKU ANI HLADOVAT
Spúšťa reči o ničom Jediné Rusaci budú mať biac výdavkov a starosti v pretože tie rakety budú obsluhovať Ruskí vojaci Izrael bude stále lietat a bombardovať ako do teraz lebo im to RUsaci DOVOLIA .Jediné prekvapenie z celej tragédie je že Generali mali posledné slovo nie PUTIN ktorý chcel povedať pravdu že to neboli Izraelské stíhačky ale babraci v Sýrskej armáde kto zavraždili nevinných chudákov
Milá ulienka napíš pár dôvodov prečo sa Amíci nemôžu usmievať .Veď už sa začínajú smiat aj nad prezidentom Hnev ich prešiel tak sa usmievajú A ja sa usmievam nad sprostami ktoré píšu neinformovani Slovaci ktorí miluju Rusko viac ako svoje deti
Vietnam je pripravený prevziať úlohu Činy čo sme využili a 20 percent zúbkov zVietnamu rozdáva USMEV po Usa
Súdruhovia v Ruskú sa začínajú diať zvláštne veci Ľudia pravidelne protestujú proti dôchodkom Tento Sudruh otvorené poukazuje na chyby v hospodárstve a pred pár dní GENERALI prekvapivo vyhlásili že Ich verzia a nie Putinova je pravdivá pri zostrelení lietadlá .To znamená že ťa neotrasiteľná stolička pod Putinom už neni taká stabilná Ešte nie ale keď sa nezrusia sankcie Rusko bude stále horšie a budú to Generali nie Navalny kto vykopne Putina tak ako chceli Gorbiho ale Jelcin ho zachránil
Odporúčame