Vysiela ruská rozviedka na akcie babrákov?
Sudruh secred len opravym pár faktov ktoré si v blogu poplietol Nie moja mamina ale JEJ MAMINA MALA OSEM DETI ktoré mali problém študovať na vysokých školách lebo ich otec bol KULAK .Ja moji súrodenci aj všetci bratranci aj sestranice SME ZIADNY PROBLEM STUDOVAT NEMALI Zvlášť keď moja mamina aj jej sestra sa napriek zlosti otca vydali za synov veľkých KOMUNISTOV ktorí po pravde všetkým z veľkej rodiny pomohli za čo im všetci ďakujeme čo oni dobre vedia Moja poznámka o práci a bohatstve bola odpoveď Antimu na jeho ponizovanie ktoré mne denne pripomína .Ja sa nehanbím za žiadnu prácu.Ked som prišiel do Usa som 2m maľoval čo bola horšia práca ako zbieranie golf.lopticiek Ak čítate moje odpovede tak viete ze som veriaci človek za čo ma tiež urážajú Boh je náš sudca I keď farár má radšej toho kto dá viac do košíka Boh má radšej takého ktorý z dá niečo z minima ktoré má.Boh tiež vie ako pomáham kresťanom v Syrii cez charitu Nazarin a koľko darkov dá nás kostol Indiánskym deťom na Vianoce