Pre tých medzi ktorých ty nepatris stačila prvá verzia podľa ktorej sa nie jedna ale 4stihacky skryli za Ruské lietadlo .Tomu ozaj uveria len taký ako ty.Dalej písať je strata casu
Pre tých medzi ktorých ty nepatris stačila prvá verzia podľa ktorej sa nie jedna ale 4stihacky skryli za Ruské lietadlo .Tomu ozaj uveria len taký ako ty.Dalej písať je strata casu
Bude lepšie keď prestanete o tom zostrelení písať pretože čím viac sa dozvedáme tým viac prezrádzaťe svoju neschopnosť a zaostalosť Ste k smiechu aj s vašim Putinom
Ach Imrisko Imrisko zobud sa .To sa deje aj dnes.Neviem kolko je kontajnerov na jednej lodi ale v kazdej je jeden v ktorom su emigranti Ked je lod okolo 40 mil pred pobrezim tak tam priplavaju clny do ktorych prestupia illegally emigranti ktorych tajne dovezu na pevninu. O tom hovoril Jack Ma.Ty si z toho Ruska a Putina uplne zmagorel
Aky to rozdiel Susedia Poliaci prosia o zalozeni voj.zakladne Pobaltske staty ziadaju to iste Len cast Slovakov ktori nemozu zabudnut na skrachovane zriadenie tu dokazuju Aki su dobri ludia maju radost a nestastia nevinnych vojakov ktori Len plnia rozkaz .Nikto nema radost nad tragediov Ruskych vojakov ktori zahynuli v Syrii.Americania so plnia povinnost na pozvanie legalnej Slovenskej vlady
Mas pravdu 80 percent. Trumpovych volicov to pociti najviac lebo to je ta podla demokratov smradlava Banda ktora kupuje vo Walmarte.Ale tak to vypada ze podla prieskumu ho opusti mozmo 1 percento I ked niekoho zastrelu.Niektore companie nezvysia ceny a buddy mat mensi zisk Cas ukaze ako to vsetkoskonci .Zatial je Len zaciatok.Co je tiez dobre ze nedostatok pracovnikov donutil corporacie zvysit plat pre zamestnancov .Debatuje sa o pracovnych a sezonnych vizach co vyriesi nedostatok pracovnikov.Fakticky teraz je v USA plna zamestnanost.Tych 3a nieco percent nikdyp pracovat nebude To je ten zacarovany kruh ktory sa prenasa z generacie na gen eraciu ako u urcitej skupiny na Slovensku.Cas ukaze Aki to dopadne Koncom mesiaca pride Cinsky president s ktorym si Trump dobre rozumie zvlast na golfe
Súdruhovia Amerika je najbohatší najsilnejší a najstedrejsi štát na svete i keď podľa pána prezidenta Trumpa všetky štáty ich okrádajú na obchodných zmluvách Viete si predstaviť o koľko bude Amerika bohatšia keď Trump dojednána nové obchodné zmluvy Zatiaľ je ťažko predpovedať ako to dopadne dlhodobo ale štátna kasa vďaka clam je bohatšia za mesiac o bilióny dolárov.Problem je že Amerika momentálne potrebuje 6 miliónov pracovníkov lebo nemá kto budovať domy nemá kto pracovať v Š.Valey ovocie a zelenina hniju na farmách lebo neni emigrantov na zber .To znamená že keby aj vybudovali podniky na handry a kávovary ktoré sa robia v Čine nebudú mať ľudí v nich pracovať .Najbohatší Cinan J.Ma to povedal najlepšie Keď zrušiťe vyrobu v Čine tak tie lode čo teraz privážajú tovar budú privazat ilegálnych emigrantov z Ciny
Ok Dakujem za upozornenie.Respektujem kazdeho co ovlada viac reci. nie ze zavidim ale rad by som vedel viac.Nebudem. 'Ta viac nazyvat Sudruh Lebo Sudruhovia toho vela nevedeli Slovensky som nezabudol I ked skolu som ukoncil v Prahe ale mam biedne vyjadrovacie sposoby a problem z y a I.co moju zlatu sesternicu ktora je ucitelka Slovenciny velmi zarmucuje
Sudruh Anti ten potvorsky prekladac vie že keď stlacim Slovenčina tak to budú čítať takí zaostalejsi ako ty tak to napisecdva krát alebo je pomyleny pretože dnes nám teplota klesla pod 40 od mája tak všetko sa musí prispôsobiť Začína hlavná sezóna tak pridi Naučím ťa zbierať loptičky a keď nebudeš dávať pozor tak ťa môže trafiť do makovice čo v tvojom prípade bude dobre lebo to vyrazu vetky tie sprostosti čo tam máš Nezabudni že tvoj kamoš Trump príde lebo sa ochladilo tak mu môžeš nie iba zbierať loptičky ale aj niečo iné čo nemôžem napísať lebo admini miluju milovníkov Ruská co ja som neni
Neni co vysetrovat Treba poslat instruktorov ktori naucia
Neni co vysetrovat Treba poslat instruktorov ktori naucia Syrskych vojakov ako tie rakety pracuju Rozpravke o Izraelskych stihackach uz neveria muzici a zacinaju neverut
aj neinformovani slovenski milovnici Ruska
Bude menej urazov ked zeny v armade budu odpovedat telefon alebo osetrovat v nemocnici
Na sociálnych sieťach sa vyjadrujú odborníci zo sveta a Všetci sa zhodujú v jednom Také niečo ako skrývať sa za lietadlo vo vzduchu ako to vyhlasujú Rusaci NEEXISTUJE Je to hlúpa a neodborna výhovorka za nevedomosť alebo neschopnosť obsluhovať rakety Preto aj sudruh Putin zmenil tón a nazval to Zhoda okolností alebo tak nejako
Sudruh Kastmar na tvoj nezmysel ti napíšem čo prehlásil Čínsky minister financií keď sa ho pýtali prečo kupujú Us bond.Kupujeme ich preto lebo je to najlepšia a NAJBEZPECNEJSIA investícia.Vsetky tie handry a kávovary dokážu Amíci vyrábať keď budú mať ľudí lebo momentálne im chýba 6milionov pracovných síl a budú im musieť platiť minimálne 15 dolárov na hodinu čo teraz platia v Čine za celý deň To je realita Najlepšie to povedal najbohatší Cinan J. Má Dúfam že sa za mesiac dohodnú lebo tie nákladné lode čo privážajú tovar z Činy budú privazat ilegálnych emigrantov lebo v Cine nebude praca
Tieto reči a vyhrážky sú len na oblaznenie muzikov a neinformovanych slovenských milovníkov Ruská. I zrael si bude konať podľa svojej potreby Vie to aj sudruh Putin ktorý na majove oslavy v Moskve pozval pána Netenjahua na tribúnu čím odkázal Arabskemu svetu kto má dovolené zasahovať keď to uzna za vhodné .Platí to hlavne pre Iran A napíšte si do kalendára výnimočnú udalosť ktorá sa stala prvý aj posledný krát .Nie jedna ale 4 Izraelské stíhačky sa schovali za jedno Ruské dopravné lietadlo .Rusko sa HANBI POVEDAT PRAVDU SVOJIM MUZIKOM a Slovenským milovnikom že tie ich vychýrené rakety alebo ich obsluha stoja za veľké H a malé o. Úprimnú sústrasť rodinám nešťastných vojakov ktorých zavraždili spojenci
Osobné som proti všetkým tarifam a clam ale dlhodobo Cína nemôže vyhrať obchodnú vojnu z Usa.Zatial je to iba hra mačka a myš lebo Amerika potrebuje pomoc od Činy pri vyjednávaní zo Sev.Korejov o odzbrojení a bez Činy zatiaľ Apple a ďalšie elektroniky.companie nedokážu zásobiť objednávky na nové iphony a hodinky o ktore je velky záujem preto Trump zatial nedal clo na tieto výrobky.Ale nebojte nič za mesiac začínajú obchodné rokovania a na golfovom ihrisku sa Trump s prezidentom Činy dohodnú Nezabúdajte že každú 9 Cinan robí pre Walmart .Ako povedal Jack Ma Dohoda musí byť lebo do Amerika sa začnú sťahovať emigranti s Činy
Tá baba ani nevie kde sa to malo stať.Je to čisté oddaľovanie hlasovania o jeho nominacii na čo sú demokrati špecialisti .Chalan mal 17 rokov a teraz zástava veľmi dôležitú funkciu v druhom najvyššom súde ktoru než dostal bol tiež preverovany ako teraz ale nikto nemal žiadne vážne pripomienky .
Pani Malinova to bola odpoveď pre Imriska ktorý stále ponižuje a uráža legálne zvoleného prezidenta Kisku ktorý nebol ani u Obamu ani u Trumpa Sudruh prezident R.Schuster bol v apríli 2003'u prezidenta Buscha ktorému zo slzami v očiach ďakovala za Slovákov že aj s pomoci Slovenských vojakov oslobodil občanov Iraku od diktátora Toto je fakt o ktorom sa môžete všetci presvedcit tak ako sa môžete presvedčiť čo telefonoval Putin Buschovu po útoku na dvojičky lebo sú to pravdivé dokumenty ktoré sú v historuckom múzeu .Ja som o tom Putinovom tel. napisal 3 krát pri výročí 9.11 a Rusko milovaný admin mne to neuverejnil.Z Pravdy sa stáva čisto Rusko chvaliace noviny na čo časom doplatia lebo väčšina Ruská a Putina milujúcich čitateľov je vo veku keď pôjdu za uschnutym Leninom a mlada generacia čo ma otvorené oči neni zvedavá na klamstvo a propagandu ktoru tu milovníci Ruská a Fica denne uverejňujú.
Nie Imrisko Ako prezident Suster z plačom ďakoval Buschovu vo Washingtone že dovolil Slovenským vojakom oslobodiť občanov Iraku od diktátora Hus
O Nemeckú neviem ale je pravda že Ruskí Generali boli rozhodnutu ukoncit vládnutie Súdruha Gorbiho a jediné podľa vás ozran JELCIN ho zachránil Áno bol to ten istý ozran JELCIN ktorý vybral estebaka PUTINA VLADNUT RUSKU
M as pravdu boli sme aj bu sme boli ale kde a ako by sa zilo vaccine ludom . Nezabudaj ze sme malutky stat ktory je odkazany na zahranicne investicie a obchod zo zapadom.Rusko nam okrem surovin nema co ponuknut
Neviem co to ma spolocne s kostolom ale ty chudacik ktoreho Boh Je Putin nevies co cinis tak Ti bude odpustene .Imrisko rychlo kupuj letenku do Ruska Putinko b u de potrebovat pomoc a jedine teba najmudrejsieho zo zkrachovancov bude pocuvat.
Odporúčame