Pre Slovensko je E.U dôležitá ako pre bábätko mamina
Pre Slovensko je E.U dôležitá ako pre bábätko mamina
Ďakujem za odvahu a odhodlanie ukoncit zriadenie ktore nedovolilo miliónom ľudí žiť v slobode .Najdôležitejšie bolo že nebolo Vraždenie a utrpenie ktoré obyčajne pri zmene zriadenia nastanú .Ešte raz ZA VSETKYCH MILOVNIKOV SLOBODY VELKA VDAKA.
Tie dievčence boli emigrantky ktoré donútil na prostitúciu na ktorej on zarábal Keď chceli utiecť bal sa že povedia pravdu Tak ich zavraždil .Všimnite si jeho posledné meno ktoré vám priblíži jeho národnosť
Toto vyhlásenie od Sagana nepoteší majiteľov ktorí investovali peniaze do cyklistiky Taktiež sponzori začnú uvažovať či sa oplatí investovať do reklám keď ich nikto nepozerá .Peter aj na tvoj plat prispievajú sponzori tak si rozmyslu čo hovoríš i keď máš pravdu To isté sa hovoru aj o profesionálnom basketbale O konečnom výsledku sa začína hrať posledných 5 minút v 95 percent zápasov
Skoda ze to vizum nedostal Spolu so Snowdenom napisu knihu kde sa dozvieme spustu zaujimavych veci
Sudruh cudzinec Keď Busch ac.Caine sú zodpovední za obete tak aj Putin a jeho piloti ktorým dal rozkaz na bombardovanie su zodpovední za vraždu ktorú spáchali na obcanoch .Americania sú zodpovední za zverstvo vo Vietname a Putin je zodpovedný za zverstvo v Aleppu.Preco nikto nemá výhrady proti ceste súdruha prezidenta Sustera do Washinktonu kde zo slzami v očiach ďakovala Buschovci že zvrhol diktátora a že je hrdy a vďačný na slovenských vojakov ktorí tam pomáhali Američanom nastoliť spravedlňost. Ps. Charita skupina Nazarin ktorú podporujú katolícke kostole nie žiadne iné spolky opísala ako Assad s Putinom zničili všetko v Aleppe Zvlášť kresťania boli za živá mučení a vraždení. Konečne otvorte oči a keď kritizujete jedných tak píšte pravdu aj o tých vašich lebo sú neni o nič lepší.
Stano nikto nechce porazit Rusko Svet Len ziada of Ruska aby sa chovalo ako vyspely civilizovany stat .Ano Rusko ma obrovske prirodne bohatstvo ktore bohuzial nedokazalo vyuzit .na slusnu zivotnu uroven pre muzikov.Ked neskoncia sankcie dopadnu ako Venezuela.Nezabudaj ze vdaka USA is nebudu zlodeji z OPEC a nenazraneho Ruska vydierat svet z olejom a plynom.Aj ten obchod z Cinov neni tak jednoduchy Ako to pises Keby to tak bolo uz by sa na tom dohodli
Máš pravdu Dobrá škola ale to y a i mne robilo a robí problém Šťastie že sú prekladac Mám sa na čo vyhovoratc
Imrisko dnes mám víkendový iphone a ten má iný prekladac ako pracovný alebo súkromný.Zbierat loptičky neni iba zábavná práca v krásnom prostredí ale aj dobre zaplatená Keby si nebol plný kapustnice by som ťa to naučil aj zadara.Vies my veriaci sme dobrí ľudia a pomôžeme a j skrachovaným milovníkov komunizmu a Putina.
Imrisko konecne vykonaj nieco dobre pre ludstvo Ty s velkym sirakom a malym rozumom pod nim chod do milovaneho Ruska a presvec Putina I doodle zo zapadom Chudaci muzici ta budu velebut a bazen na Floride Ti naplnia vodkov nie vodovktora zapacha lebo do nej vies co
Máš pravdu ale im chýbajú vzdelaní robotníci z Ázijských štátov ktorí chodili na pracovne viza pracovat do S.V
Za bordel vo svete je zodpovedné nenazrane Rusko Svet ich chcel prijať medzi vyspelé štáty ale obsadenie Krymu všetko zmenilo.Pokial sa Krym nevyrieši bude bordel pokracovat .Všetko záleží od rozhodnutia Putina
Kríza aká bola pred 10 r.nebude
.Samozrejme budú menšie úpravy ako to v svetovej ekonómii pracuje.Momentalne najväčší problém pre Usa je zohnať pracovnú silu .Podľa hlásení korporácie potrebujú 6 miliónov pracovných síl aby mohli splniť poziadavky .Silikon Valley potrebuje 3 milión pracovníkov.Stavebne firmy nedokážu splniť objednávky lebo nemajú murárov tesarov vodárov Konkrétne v Phoenix majú objednávku na 60 tisíc domov ale sú schopní ukončiť polovicu lebo neni ľudí Farmárom hnije úroda lebo polovica ilegálnych emigrantov im chýba A tak je to vo všetkom Preto aj Trump nemôže spo.alit dovoz z Činy lebo tu mu tie handry nemá kto vyrábať Nedostatok pracovníkov donútil podniky zvýšiť mzdu pre zamestnancov lebo sa obávajú že ich stratia .Bežný opravár si počíta 100 dolárov na hodinu.Kriza nekriza na nové iphony sa peniaze nájdu a Apple má toľko objednávok ako nikdy v minulosti Dokonca aj o nové hodinky je taký záujem že neuspokoja všetkých záujemcov na čas.
Vy dvaja experti vazne nemate ani sajnu o co 'sa jedna.
Priatelu máš pravdu o tých vlastníkov Je to všade na svete Aj v Us bezdomovci majú tel.za 1000dolarov .Ľudia už posielajú prihlášky a zadavok na nové iphony i keď väčšina ľudí tie nové funkcie ani nebude používať.Zacina byť väčší záujem aj o hodinky.
Sudruh pajtas máš pravdu že som nebol na ISS ale jeden čo tam bol mal debatu na Tv a ten to prehlásil Najjednoduchšia veci čo robíme na zemi sú veľmi komplikovane vo vesmíre Vsetko je napojené na signalizácie a bezpečnostné zariadenie a len dostať vŕtačku do rúk je zložité .Preto je hlúpe keď tu niekto vypisuje že Amíci navrtali dieru .O filme o lete na mesiac som napísal lebo percentuálne je najviac Slovákov čo neveria ze Amíci na mesiaci boli a že si zhodili dvojičky .Dokonca aj tu jeden najmúdrejší o tom píše .Debatovať o tom je strata času tak som ten film Spomenul Toť vsjo
Sudruhovia na ISS neni miesto na sukromie Vsetci vedia co sa tam deje kazdu minutu labor su tam kamery store cely let natacaju .Teraz said premieta film o prvom lete na mesiac Vsetci co ste sa Este nezobudili z propagandy a neverite ze Amici neboli na mesiaci si ten film pozrite Vo filme nezostan a Americka zastava na mesiaci na znak ze mesiac nepatri U sa ale celemu svetu
Bohuzial realita je taka ze kazda profesia od policajta ucitela lekara reportera a neviem co si musi davat pozor co povie alebo napise aby nebola oznacena za rasistu .Tak je to aj v tomto pripade I ked je to iba zartovne vyjadrenie co sa udialo.Keby to bolo opacne nikomu by to necesito
Občania Slovenska modlime sa za novú mladú MARTINU Veľmi NAM TAKA OSOBNOST CHYBA. DAKUJEME MARTINA a veľa spokojnosti v rodinnom živote
Tento cirkus je len zbytocne vyhadzovanie zlatych rubľov na oblaznenie muzikov pre ktorých nema penieze na lepší dôchodok .Za prvé žiadna veľká vojna nebude a keď niečo katastrofalne sa začne tak tieto zbrane sa pouzivat nebudú .Budú to rakety ktoré zničia vsetko aj tieto tanky a lode
Odporúčame